Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Jest nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN". Widzowie dobrze znają śliczną blondynkę!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.09.2023 13:06

Jest nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN". Widzowie dobrze znają śliczną blondynkę!

Dzień Dobry TVN
Nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN" , fot. KAPiF

Produkcja "Dzień Dobry TVN" zapowiedziała ogromne zmiany w strukturze grona prowadzących. Widzowie w piątkowym wydaniu śniadaniówki mogli poznać jedną z nowych prezenterek. Doskonale znamy tę blondynkę z show-biznesu.

"Dzień Dobry TVN" zapowiedziało nowych prowadzących

Po usunięciu z programu piątki prezenterów produkcja musiała szybko zacząć myśleć o zastępstwie. Sprawy nie ułatwiało głośne odejście ze stacji Filipa Chajzera. Widzowie śniadaniówki ze strachem obserwowali kolejne przemiany. 

Przedstawienie trzech duetów prowadzących nie uspokoiło fanów, ani samych gwiazd TVN. Na całe szczęście produkcja zaczęła działać już w sprawie nowych twarzy "Dzień Dobry TVN". W piątkowy poranek widzowie mogli się nieźle zaskoczyć.

Dzień Dobry TVN (62).jpg
Nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN" , fot. KAPiF
To jednak nie były plotki! Dawid Podsiadło przyłapany z gwiazdą. Pocałunków nie zabrakło

Nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN"

Fani śniadaniówki nie musieli długo czekać na kolejne niespodzianki serwowane przez produkcję. Już z początkiem nowego miesiąca w studiu mogliśmy zobaczyć Dorotę Wellman, Marcina Prokopa, a także nową prezenterkę "Dzień Dobry TVN".

Aleksandra Rogowska zajmie się w porannym programie tematami związanymi ze światem show-biznesu. Internauci ciepło przyjęli debiut dziennikarki.

  • Brawo!!! Świetny debiut, tryska dobra energia od tej Pani.
  • Brawo super.
  • Debiut na piątkę!

Kim jest Aleksandra Rogowska?

Choć dziennikarka ma wykształcenie prawnicze, to z telewizją związała swoją przyszłość. W "Dzień Dobry TVN" występuje od 2019 roku jako wysłanniczka podczas medialnych wydarzeń. Od początku września spróbuje swoich sił w studio.

Widzowie będą mogli ją oglądać w każdy piątkowy poranek, gdzie wraz z prowadzącymi będzie przybliżać najświeższe wydarzenia z show-biznesu. Wygląda na to, że produkcja ma jeszcze kilka asów, którymi niedługo podzieli się z widzami.