Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowy duet w “DDTVN”. Jedna z prowadzących stłamsiła drugą? Takich emocji po debiucie dawno nie było
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 10.12.2023 13:26

Nowy duet w “DDTVN”. Jedna z prowadzących stłamsiła drugą? Takich emocji po debiucie dawno nie było

Jak Sandra Hajduk i Anna Senkara radzą sobie w Dzień Dobry TVN?
Jak Sandra Hajduk i Anna Senkara radzą sobie w Dzień Dobry TVN?

Jak Sandra Hajduk i Anna Senkara radzą sobie w “Dzień Dobry TVN”? Nowy duet w śniadaniówce dawno nie wywoływał takich emocji wśród widzów. Zarówno jeśli chodz

2023 rok pod znakiem zmian w "Dzień Dobry TVN"

“Dzień Dobry TVN” w 2023 roku przeszło spore zmiany. Przed wakacjami wypowiedziano umowy pięciorgu prowadzącym. Pożegnano się z Małgorzatą Rozenek, Agnieszką Woźniak-Starak, Małgosią Ohme, Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem. W sierpniu ich los podzielił Filip Chajzer.

Wraz ze startem jesiennej odsłony porannego show widzowie zobaczyli nowe studia. Pojawiły się też plotki, że do grona gospodarzy w tym roku dołączy Hubert Urbański. Ostatecznie do współpracy nie doszło, chociaż prezenter wziął udział w nagraniach próbnych.

Dlaczego ostatecznie Urbański wycofał się z pracy w śniadaniówce?

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradził w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN. 

Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów. Takiego rozczarowania dawno nie było. Lawina komentarzy Dorota Wellman straciła przytomność w trakcie prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Karetka przewiozła ją do szpitala

Byłe gwiazdy "Dzień Dobry TVN" oceniają Sandrę Hajduk i Annę Senkarę w roli prowadzących

Na początku listopada udało nam się ustalić, że na liście poważnych kandydatów do roli prowadzących są m.in. Sandra Hajduk i Anna Senkara, które z “Dzień Dobry TVN” związane są od dawna. Nasze informacje potwierdziły się. 6 grudnia gospodynie poprowadziły pierwszy odcinek na żywo.

Debiut wzbudził sporo emocji. Szczególnie chłodno na temat duetu wypowiadały się byłe gwiazdy formatu. Filip Chajzer w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, który także ma szanse na prowadzenie “DDTVN”, mówił:

Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy.

Anna Kalczyńska wyraziła się jeszcze surowiej:

Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka.

Jak Sandra Hajduk i Anna Senkara radzą sobie w "Dzień Dobry TVN"? Opinie internautów

Sandra Hajduk i Anna Senkara wciąż budzą sporo emocji wśród widzów. W komentarzach pod postami w mediach społecznościowych pojawiają się wpisy w różnym tonie. Nie brakuje pochwał i słów krytyki.

Po drugim odcinku programu poprowadzonym przez byłe reporterki stacji zasugerowano, że jedna ze wschodzących gwiazd TVN “stłamsiła” drugą:

Świetnie dobrane prowadzące, chociaż pani Ania troszkę stłamszona przez panią Sandrę. Myślę, że warto zwrócić na to uwagę – napisała jedna z internautek, a jej komentarz w krótkim czasie zebrał sporo polubień.

A jak oceniane są Sandra i Annna?

  • Myślę, że to zdecydowanie nie jest format dla pani Sandry.
  • Ja widzę panią Sandrę pozytywnie, natomiast p. Anna cały czas robi dziwne miny, poprawia się, kręci.
  • Dla mnie pani Ania super, ale lepiej się ją oglądało z Robertem Stockingerem.
  • Bardzo słaby duet. Profesjonalistów zwolniono. Szkoda.
  • Bardzo przyjemnie dziewczyny prowadzą ten program.
  • Każdemu nowemu duetowi na początku jest ciężko. Obie się muszą dotrzeć. Z czasem na pewno się wyrobią. Pani Sandra bardzo swobodnie, naturalnie. Widać, że jest przygotowana i mam wrażenie, że to ona ciągnie program. Pani Ania robi na razie bardziej za tło. Ładnie, choć czasami sztucznie się uśmiecha i nie wie, co robić.
  • Dawno nie oglądałam programu. Dziś bardzo pozytywny odbiór. Fajne prowadzące i ciekawi goście.

Z kolei Anna Senkara wywołała poruszenie swoim strojem. Czerwone rajstopy w połączeniu z butami w zbliżonym odcieniu na wizji nie prezentowały się tak dobrze, jak na zdjęciach. Komplet zlał się w całość, co nie każdemu przypadło do gustu:

  • Jak można tak się ubrać do tv śniadanie? To nie breakfast w Londynie. Okropnie.
  • Super stylizacja. Skąd czerwone rajstopy?
Sandra Hajduk i Anna Senkara w DDTVN
Sandra Hajduk i Anna Senkara w DDTVN

Przed Hajduk i Senkarą kolejne wystąpienia na żywo. Jak pokazują historie ich poprzedników – powinno być już tylko lepiej. Trzymamy kciuki.

Sandra Hajduk i Anna Senkara w Dzień Dobry TVN
Jak Sandra Hajduk i Anna Senkara radzą sobie w Dzień Dobry TVN?
Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara w dniu debiutu w DDTVN, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara w dniu debiutu w DDTVN, fot. KAPIF