Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Iwona Pavlovic nie miała dla nich litości. Adam Kszczot musiał się z tym zmnierzyć. Mogło zaboleć
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.03.2024 20:57

Iwona Pavlovic nie miała dla nich litości. Adam Kszczot musiał się z tym zmnierzyć. Mogło zaboleć

Adam Kszczot
Adam Kszczot, fot. KAPiF

Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn w pierwszym odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Jak sobie poradzili? Co powiedzieli widzowie? Jak zatańczyli?

"Taniec z Gwiazdami" hitem Polsatu

“Taniec z Gwiazdami” to program, który na antenie zadebiutował niemal dwie dekady temu. Najpierw emitowany był na antenie TVN. Po krótkiej przerwie znowu wrócił na ekrany, ale już pod szyldem Polsatu. Od samego początku taneczne show prowadzą Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. 

Od ostatniej edycji widzowie musieli czekać ponad rok na to, by format wrócił na antenę. Jednak było warto, ponieważ Polsat sprowadził na parkiet całą plejadę gwiazd. W tanecznych zmaganiach zobaczymy między innymi: Filipa Chajzera, Maffashion, Macieja Musiała, czy Dagmarę Kaźmierską.

Chajzer i Żudziewicz z lawiną komplementów od jurorów. Dali taki popis, że trudno ich będzie przebić "Taniec z Gwiazdami". Olga Kowalska niczym w swoim programie pokazała "magię nagości". Ale odważnie!

Kto ma największe szanse, żeby wygraqć "Taniec z Gwiazdami"?

Emocje związane z powrotem programu na antenę, już od kilku tygodni elektryzują fanów tego formatu. Skład już dawno nie był tak mocny. Bukmacherzy zaczęli nawet obstawiać, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Tutaj w czołówce są zdecydowanie Roksana Węgiel, Maciej Musiał i Maffashion. Najsłabiej w ich ocenach wypadają: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Beata Olga Kowalska. 

Na parkiecie swoich sił postanowił spróbować również Adam Kszczot. Polski biegacz ma niesamowitą kondycję, ale na parkiecie musi dorównać kroku specjalistkę w tej dziedzinie, czyli Katarzynie Vu Manh, które nie pierwszy raz pojawia się w show. 

Pora na kolejną parę #Tzg14 - @adam_kszczot towarzyszyć będzie na parkiecie @kasiavumanh. Kilkukrotna mistrzyni Grand Prix Polski oraz wielu ogólnopolskich turniejów. Kasię mogliście wcześniej zobaczyć w naszym programie u boku Mariusza Węgłowskiego oraz Dariusza Wieteski

Jak im poszło w pierwszym odcinku?

"Taniec z Gwiazdami": Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh

Adam Kszczot dostał w pierwszym odcinku niezwykle trudne zadanie. Musiał zmierzyć się z passo doble. Chociaż przyznał, że trenowali z Kasią bardzo intensywnie, to i tak jurorzy dopatrzyli się niedociągnięć. Wszystko wytknęła im Czarna Mamba i nie była łaskawa, przyznając punktację.

Ewa Kasprzyk przyznała im 6 punktów, Rafał Maserak 5. Tomasz Wygoda 4 , a Iwona Pavlovic zaledwie 3. Tym samym zgromadzili 18 punktów i szczególnie ważne będzie dla nich wsparcie widzów. 

Poniżej wideo i zdjęcia.

Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF
Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF
Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF
Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF
Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF
Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, fot. KAPiF