Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ewa z "Rolnika" już jest gwiazdą! Bez Waldemara, ale otoczona przystojniakami bryluje na imprezach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.12.2023 18:33

Ewa z "Rolnika" już jest gwiazdą! Bez Waldemara, ale otoczona przystojniakami bryluje na imprezach

Rolnik szuka żony
Co robi Ewa z "Rolnik szuka żony", fot.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” próbuje podbić sieć, ale to jego kandydatka Ewa ma na koncie pierwsze sukcesy w show-biznesie. Wybranka rolnika właśnie pojawiła się na kolejnej imprezie, i to bez swojego towarzysza z programu. Obok niej przystojni mężczyźni.

 

"Rolnik szuka żony": Ewa i Waldemar

Waldemar jest z pewnością jednym z najbarwniejszych uczestników „Rolnika” w historii programu. Pasjonat kina, który naraził się samej produkcji, kiedy wyszło na jaw, że potajemnie utrzymuje kontakt z kobietą spora show, zostanie zapamiętany na długo. Rolnik już teraz ma niemal 40 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Od początku nie ukrywał, że najbardziej w oko wpadła mu piękna, czarnowłosa Ewa. Także jej sztuka nie jest obca. Od lat pasjonuje się muzyką, ma na koncie pierwsze wystąpienia w telewizji, a teraz nie tylko planuje koncerty, ale też zaczęła brylować na salonach.

Ewa właśnie pojawiła się jako gość na publicznym wydarzeniu i pochwaliła się zdjęciami. Jesteśmy pod wrażeniem odważnych butów, w jakich się wybrała. Mama Waldemara raczej nie byłaby nimi zachwycona…

Ludzie ostrzegają Ewę z "Rolnika" przed Waldemarem. Jego zachowanie nie przeszło bez echa Widzowie "Rolnika" nie chcieli tego słyszeć. Fala krytyki po tym, co wyemitowała TVP. "Ośmieszyliście Ewę"

Co robi teraz Ewa z "Rolnik szuka żony"?

Już dziś o 21:30 finałowy odcinek 10. edycji „Rolnik szuka żony”. To w nim widzowie dowiedzą się, czy związek Ewy i Waldemara wypalił. Jedno jest pewne: nawet jeśli ich relacja nie przetrwała, piękna kandydatka ma już zapewniony spory zastrzyk popularności.

Jeszcze zanim trafiła do „Rolnika”, Ewa Kryza próbowała sił w programach muzycznych: „Szansie na sukces”, „Mam talent!”, „Disco Star” i „Idol”. Teledysk do jej piosenki „Cisza” pojawił się nawet dekadę temu w Teleexpressie. Ostatnio głośno było o jej nadchodzących koncertach, ale zanim do nich dojdzie, kandydatka rolnika już zaczęła brylować na salonach.

Na zdjęciach, jakie właśnie pojawiły się na Instagramie Ewy, widzimy ją bez Waldemara, za to w towarzystwie innych, przystojnych mężczyzn. Fotografie możecie obejrzeć poniżej.

Ewa z "Rolnik szuka żony" w rockowych butach podbija show-biznes

Fotografie, jakimi chwali się Ewa Kryza, zostały wykonane w Aeroklubie w Pile. Wybranka Waldemara ma na sobie niezwykle przyciągający uwagę strój: czarną minispódniczkę, białą marynarkę oraz wysokie do kolan, czarne kozaki na szpilce, z licznymi metalowymi aplikacjami. Na Instagramie dziękuję za zaproszenie, z czego wynika, że była gościem na pewnym miejscowym wydarzeniu.

A już niedługo, bo 29 grudnia, Ewę będzie można usłyszeć na żywo w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Wystąpi tam na koncercie świątecznym. Za bilety na to wydarzenie trzeba zapłacić 50 złotych za osobę, a jeżeli chcemy przy okazji spożyć posiłek, to już koszt 100 złotych. Skusilibyście się?

Ewa z Rolnik szuka żony
Ewa z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/ewaa_ka93
Ewa z Rolnik szuka żony
Ewa z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/ewaa_ka93
Ewa i Waldemar.jpg
Ewa i Waldemar z “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony Waldemar i Ewa.jpg
Ewa i Waldemar z “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Waldemar i Ewa, Rolnik.jpg
Ewa i Waldemar z “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony