Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Dramatyczny zwrot akcji w "Na Wspólnej". Intryga kochanki pogrąży żonę Zakościelnego. To koniec małżeństwa?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2023 11:46

Dramatyczny zwrot akcji w "Na Wspólnej". Intryga kochanki pogrąży żonę Zakościelnego. To koniec małżeństwa?

Na Wspólnej
Kadr z serialu "Na Wspólnej", prod. Fremantle

Widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami rozpadu małżeństwa Zakościelnych? Najnowsze odcinki nie wróżą poprawy ich relacji, a wszystko przez intrygi kochanki mężczyzny. Na horyzoncie widać już rozwód, ale sprawa może jeszcze nie być przegrana.

Kryzys w związku Andrzeja (Dariusz Niebudek) i Justyny (Magdalena Kacprzak) zaczyna wchodzić na niebezpieczne tory. Małżonkowie podejmą nawet decyzję o rozwodzie. Wszystko przez ostatnie poczynania Magdy (Aleksandra Szwed).

"Na Wspólnej": Magda wrobi Justynę w poważne tarapaty

Żona Andrzeja boleśnie odczuje na sobie gniew jego kochanki. Magda postanowi namieszać w sprawie ważnego klienta kancelarii, a całą winę zrzuci na rywalkę. Mężczyzna niestety uwierzy w intrygę kochanki.

Małżonkowie będą przechodzić przez poważny kryzys, który zaważy na ich relacji. Magda będzie udawać wspierającą partnerkę, po to by Andrzej przychylniej spojrzał na pomysł zostawienia rodziny. Justyna ubiegnie go jednak w kolejnym kroku względem ich małżeństwa.

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach

Zakościelni podejmą decyzję o rozwodzie

W 3631. odcinku para postanowi powiadomić bliskich o problemach w ich związku. Justyna nie będzie miała już sił ratować relacji i zaproponuje mężowi rozwód. Na ten pomysł bez entuzjazmu zareagują dzieci Zakościelnych, Marysia (Zuzanna Wieleba) i Tadek (Jakub Pruski).

Swój sprzeciw pokaże także Darek (Michał Mikołajczak), który będzie kazał Andrzejowi walczyć o rodzinę. Sam postanowi zmierzyć się z kochanką mężczyzny.

Bliscy będą walczyć o sprawiedliwość dla małżeństwa?

Choć wydaje się, że rozpad małżeństwa jest nieunikniony, Darek zrobi wszystko by do tego nie dopuścić. Po spotkaniu z Magdą nie będzie miał wątpliwości, że to ona stoi za zepsuciem relacji z ważnym klientem kancelarii. 

Najbliższe odcinki serialu "Na Wspólnej" mogą więc diametralnie wpłynąć na losy ulubieńców widzów. Kulminacyjne sceny rozegrają się już we wtorek, 30 maja, o godzinie 20:15 w TVN.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Se