Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Doda wystąpi jednak w "Dzień dobry TVN"? Ma zaskakujące życzenie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.03.2023 22:05

Doda wystąpi jednak w "Dzień dobry TVN"? Ma zaskakujące życzenie

Dzień dobry TVN / Doda
fot. KAPiF

Doda wystąpiła dziś w „Pytaniu na śniadanie”. Ostatnio miała pewne spięcia z ekipą konkurencyjnej śniadaniówki – „Dzień dobry TVN”. Czy mimo to rozważa wzięcie udziału i w tym programie? O wszystkim opowiedziała Światowi Gwiazd w szczerym wywiadzie.

Pod koniec stycznia tego roku Rabczewska po 13 latach nieobecności pojawiła się w TVP: była gościnią „Szansy na sukces”. Dziś pojawiła się w śniadaniówce stacji. Jaki ma obecnie stosunek do TVN? Będziecie bardzo zaskoczeni jej odpowiedzią.

Tylko u nas: Doda o udziale w "Dzień dobry TVN"

Po ostatniej gali Bestsellerów Empiku, kiedy to Rabczewska podobno nie została dopuszczona do głosu, w mediach społecznościowych „DDTVN” pojawiło się nieoficjalne zaproszenie do programu, na dowód, że piosenkarka nie ma tam już bana, jaki trwał od 10 lat. Jakiś czas temu gwiazda wyjaśniła, że wstępne rozmowy zakończyły się fiaskiem.

"Zaproszenie" pod warunkiem pierwszeństwa prezentacji mojego singla. Zarówno warunki, jak i pierwszeństwo są, delikatnie mówiąc, niedorzeczne w kontekście 10 lat bana. Oby zmienili interes na szczere intencje w innym terminie – napisała wokalistka.

Rozmowa z naszą dziennikarką odbyła się w studiu „Pytania na śniadanie”. Monika Maszkiewicz zapytała ją, jaka jest szansa, że pojawi się jednak u konkurencji. Okazuje się, że pomimo wcześniejszych niepowodzeń, szansa na jej obecność w „DDTVN” jeszcze nie umarła.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Doda dla Świata Gwiazd: „Koniecznie Rozenek i Szulim”

Rozmawiałam z dyrektorką programową. Miałyśmy nawet ciekawą, osobistą rozmowę. W przeciwieństwie do wcześniejszych rozmów z innymi ludźmi było bardzo miło i grzecznie. Nie byłam ustawiona pod ścianą i jedną datą. Dostałam możliwość wystąpienia, kiedy jestem wolna, więc na pewno znajdziemy jakiś dogodny termin i zrobimy fajne show – wyznała Światowi Gwiazd Rabczewska.

Na pytanie, czy ma preferencje dotyczące prowadzących „DDTVN”, z którymi chciałaby wystąpić, piosenkarka pozwoliła sobie na diaboliczny żart. „Koniecznie Rozenek i Szulim” rzuciła z figlarnym uśmiechem.

W tym momencie trzeba wspomnieć, że Małgorzata Rozenek jest żoną byłego męża Rabczewskiej: Radosława Majdana. Szulim to panieńskie nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak. W 2013 roku w jej programie „Na językach” pojawił się materiał o nieślubnej córce ojca Dody. Wokalistka była wtedy wściekła. Rok później, kiedy spotkały się na żywo, podobno zaatakowała dziennikarkę w toalecie. Właśnie to zdarzenie było przyczyną trwającego 10 lat „bana” w TVN.

Tylko u nas: Doda o Edwardzie Miszczaku

Choć relacje Rabczewskiej z TVP i TVN układały się dość rozmaicie, od dawna może liczyć na powodzenie na Polsacie. Zeszłoroczny program „12 kroków do miłości” cieszył się wielką popularnością, a jakiś czas temu gwiazda przyznała, że wraz z Edwardem Miszczakiem planują następne show.

Na razie planujemy reality show. I to jest dla mnie bardzo ważne, bo Polsat jest dla mnie taką „telewizją matką”, która wyciągnęła do mnie rękę i dała mi bardzo wiele wsparcia oraz możliwości promowania mojej twórczości, kiedy bardzo tego potrzebowałam. I nie odwrócili się ode mnie. Jestem lojalną osobą i zawsze będą mieli u mnie pierwszeństwo – deklaruje piosenkarka.

Już sześć pomysłów poszło do kosza. Szukamy tego najlepszego. Ciężko przebić coś, co było tak fajne i autentyczne, jak to „12 kroków do miłości”, bo to wychodziło z mojego życia i potrzeb wewnętrznych. Ale myślimy; bardzo chcemy latem zacząć zdjęcia, żeby zrobić totalny sztos na jesienną ramówkę – obiecuje gwiazda w rozmowie z nami.

Co jeszcze zdradziła nam Doda? Poniżej cały wywiad:

Zapraszamy na naszego Instagrama