Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Doda się wyłamała, nie popełniła gafy. Widzowie bezlitośnie ocenili występy gwiazd na koncercie w Polsacie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.06.2023 08:47

Doda się wyłamała, nie popełniła gafy. Widzowie bezlitośnie ocenili występy gwiazd na koncercie w Polsacie

Doda
Disco pod Gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W piątkowy wieczór w Białymstoku rozbrzmiały dźwięki koncertu „Disco pod gwiazdami”. Stacji Polsat udało się zebrać prawdziwą plejadę sław na scenie, jednak widzowie narzekali na jedno. Okazuje się, że Doda jako jedyna nie była krytykowana za poważne uchybienie.

Doda na koncercie „Disco pod gwiazdami”

Koncert Polsatu, jaki odbył się 23 czerwca, ma już siedmioletnią tradycję. Transmisja na żywo z Białegostoku miała być niesamowitą atrakcją, otwierającą sezon letni. Wydarzenie reklamowano słowami „Topowe gwiazdy zagraniczne i polskie, hity muzyki dyskotekowej”.

Imprezę prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz Hanna Żudziewicz i Tomasz Barański. I rzeczywiście, na scenie pojawiło się mnóstwo gwiazd: Doda, Daria Marx, Skolim, Komodo, Oskar Cyms, Viki Gabor, Mezo & Liber oraz Kasia Wilk. Z zagranicy przybyli Thomas Anders & Modern Talking, Minelli, Olivia Adams, Mikolas Josef, S.T.S.B Fka Fun Factory, ATC, rumuński zespół Akcent, Velvet, Loona, Ricchi e Poveri. Co zatem poszło nie tak?

Nie wierzymy w to, co Woźniak Starak napisała po zwolnieniu z DDTVN. Tak podsumowała wczorajszy dzień

„Disco pod gwiazdami”: zarzuty widzów

Widownia zebrała pod białostocką sceną oraz widzowie przed telewizorami mogli usłyszeć zarówno autorskie przeboje gwiazd, takie jak „Melodia ta” Rabczewskiej, czy „Ramię w ramię” Viki Gabor, jak i nieśmiertelne dyskotekowe hity.

Na koncercie Polsatu przypomnieliśmy sobie zatem między innymi nuty „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Dragostea Din Tei”, „La Isla Bonita”. W komentarzach, jakie pojawiły się w oficjalnych mediach społecznościowych stacji, pojawiają się jednak zarzuty o wykonania z playbacku. Internauci ostro wypowiadają się o występujących.

Playback na koncercie? Internauci nie mają litości

W komentarzach na Facebooku Polsatu zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy. „Przynajmniej mógłby się postarać równomiernie śpiewać do mikrofonu i nie udawać, że śpiewa”, „Super muzyka profesjonalistów na żywo to jest, ale grają” szydzili internauci.

Jednak pod nagraniem z występu Dody posypały się pochwalne uwagi. „Tam większość to playback, ale ona zawsze na żywo”, „Takie show to tylko ona potrafi zrobić, występ rewelacyjny!”, „Nooo, tak ma być, bez playbacku, na żywo”.

A wy lubicie oglądać Dodę na scenie?

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda na Disco pod gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda
Doda na Disco pod gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda
Doda na Disco pod gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda
Doda na Disco pod gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda
Doda na Disco pod gwiazdami, fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Tagi: Doda Polsat