Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Dagmara Kaźmierska najpierw zgodziła się na występ w "TzG", a teraz takie wyznanie. Aż przykro słuchać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.02.2024 15:01

Dagmara Kaźmierska najpierw zgodziła się na występ w "TzG", a teraz takie wyznanie. Aż przykro słuchać

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Z początkiem lutego odbyła się Polsat przedstawił swoje propozycje, które pojawią się na ekranach już w najbliższą wiosnę. Podczas konferencji ramówkowej nie mogło zabraknąć uczestników nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. Szyku zadała zwłaszcza Dagmara Kaźmierska. Padło też smutne wyznanie.

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami"

W związku ze zbliżającym się nowym sezonem telewizyjnym Polsat zorganizował konferencję, na której przedstawił ramówkę, która obowiązywać będzie już od marca. Powraca wiele znanych i kochanych przez widzów programów, ale nie zabraknie też nowości i odświeżeń.

Swoją obecnością imprezę uczciły największe gwiazdy stacji. Nie zabrakło oczywiście również Edwarda Miszczaka, który pokłada ogromne nadzieje w nadchodzących propozycjach, zwłaszcza, że niektóre z wprowadzonych przezeń wcześniej formatów, jak chociażby “The Real Housewives. Żony Warszawy”, nie spełniło oczekiwań widzów i włodarzy Polsatu.

Nikt nie ma wątpliwości, że dużym przebojem może okazać się nowa edycja “Tańca z gwiazdami”, która przeszła zmiany obsadowe. Uczestnicy, którzy już wkrótce pojawią się na parkiecie show, wprost nie mogli odpędzić się od obiektywów fotografów.

Syn Dagmary Kaźmierskiej pokazał zdjęcie z karetki. Komentarze? Chyba nie tego oczekiwał... "Taniec z Gwiazdami". Wyciekły stawki gwiazd wiosennej edycji. Maffashion, Kaźmierska i Musiał zarobią krocie!

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu

Na wiosennej ramówce Polsatu nie mogło zabraknąć członków nowej ławy jurorskiej “Tańca z gwiazdami”: Iwony Pavlović, Ewy Kasprzyk, Rafała Maseraka i Tomasza Jana Wygody.

Pojawili się też najważniejsi uczestnicy nowej edycji. Do fotografów uśmiechała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, swój czar roztaczała wokół Roksana Węgiel, tanecznymi umiejętnościami pochwalili się Marcin Hakiel i Filip Chajzer.

Wydaje się jednak, że największe wrażenie zrobiła gwiazda “Królowych życia”, którą również będziemy mogli wkrótce podziwiać na parkiecie. Chodzi oczywiście o niezawodną Dagmarę Kaźmierską, która zaprezentowała się w zaskakującej kreacji.

Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu

Gdy podczas konferencji ramówkowej Polsatu na ściance pojawiła się Dagmara Kaźmierska, fotografowie sprawiali wrażenie, jakby zapomnieli o innych gwiazdach. Kreacja celebrytki zrobiła piorunujące wrażenie.

Nowa uczestniczka “Tańca z gwiazdami” pojawiła się w błyszczącym beżowym komplecie, którego nogawki i końcówki rękawów podszyte zostały falbankami przypominającymi pióra.

Kaźmierska nie zapomniała też o rzucającej się w oczy biżuterii. Jej szyję zdobił gruby złoty naszyjnik, a z płatków uszu zwisały duże kolczyki w tym samym kolorze, stylizowane na muszle.

Jak zawsze, bohaterka “Królowych życia” wyglądała na pewną siebie. Z czarującym uśmiechem wpatrywała się w fotografów, tak jakby już wiedziała, że Kryształowa Kula powędruje właśnie do niej!

Przypomnijmy jednak, że kilka lat temu ulubienica widzów miała poważny wypadek samochodowy, w którym ucierpiały jej nogi. Reporter Polsatu zapytał w związku z tym o obawy fanów z tym związane. 

No ja bym bardzo chciała, ale niestety z tymi nogami jest, jak jest. Gdyby były zdrowe nogi to nie byłoby konkurencji dla Kaźmierskiej - powiedziała w rozmowie z reporterem Polsatu. 

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska na wiosennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF