Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > TYLKO U NAS: Wreszcie! Kurdej-Szatan wraca z główną rolą! Pierwsi ujawniamy, gdzie ją zobaczymy
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 31.10.2023 12:21

TYLKO U NAS: Wreszcie! Kurdej-Szatan wraca z główną rolą! Pierwsi ujawniamy, gdzie ją zobaczymy

Barbara Kurdej-Szatan w filmie Piernikowe serce. Kiedy premiera?
Barbara Kurdej-Szatan z nową rolą, fot. KAPIF

Barbara Kurdej-Szatan wraca z nową rolą! Świat Gwiazd dotarł do szczegółów. W czym ją zobaczymy? Jako pierwsi ujawniamy szczegóły na temat produkcji.

Od czego zaczęła się kariera Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan ze sceną związana jest od lat. Szerokiej publiczności dała się poznać, gdy wzięła udział w programie “X-Factor”. W 2012 z zespołem Soul City zajęła piąte miejsce w drugiej edycji. Prawdziwy boom w jej karierze nastąpił kilka miesięcy później, gdy wygrała casting do reklamy Playa. 

W serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów wystąpiła w roli konsultantki ds. sprzedaży. Błyskawicznie zwróciła na siebie uwagę producentów seriali i programów telewizyjnych.

W 2014 roku Kurdej-Szatan została gwiazdą TVP, gdzie powierzono jej prowadzenie niemal wszystkich strategicznych projektów. Była gospodynią w “The Voice of Poland”, “Kocham Cię, Polsko!”, “Dance Dance Dance” i “The Voice Kids”. Wielu widzów kojarzy ją także z roli Joanny Chodakowskiej (wcześniej Tarnowskiej) w serialu TVP2 “M jak miłość”.

Kariera Barbary w telewizji publicznej zakończyła się wraz z opublikowaniem kontrowersyjnego wpisu na temat Straży Granicznej. 9 listopada 2021 decyzją prezesa Jacka Kurskiego aktorka została zwolniona z TVP. Od tego czasu występowała głównie w spektaklach teatralnych. Teraz pora na wielki powrót, wyczekiwany przez rzeszę fanów gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan (2).png
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Gwiazda zadzwoniła do męża Kurdej-Szatan z płaczem. "Upokorzyli artystkę". Basia ujawniła przykre szczegóły "Może do siebie nie pasujemy". Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Smutne

Barbara Kurdej-Szatan wraca z główną rolą!

Światu Gwiazd udało się ustalić, że Kurdej-Szatan wystąpi w nowej komedii romantycznej. Wcieli się w jedną z głównych bohaterek. W obsadzie zobaczymy też Katarzynę Żak:

To familijna komedia świąteczna, zatytułowana „Piernikowe serce”. Producenci są w trakcie castingów, ale nieoficjalnie wiadomo, że w jedne z głównych ról wcielą się Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Żak – mówi dla swiatgwiazd.pl jeden z pracowników firmy Anderegande Studio, zajmującej się produkcją filmu.

Nowy film z Barbarą Kurdej-Szatan. O czym będzie?

O czym będzie nowy film z Kurdej-Szatan:

Inspiracją do napisania scenariusza była powieść Agnieszki Lis „Marcepanowa miłość”. Za scenariusz odpowiada Marta Nowakowska. Film będzie opowiadał o pierwszej miłości nastolatków i perypetiach ich rodziców. Zdjęcia będą realizowane niebawem w Toruniu i okolicach. A premiera komedii w przyszłym roku, przed Bożym Narodzeniem – dodaje nasz informator.

Będzie to pierwsza tak duża rola Basi po pamiętnym skandalu ze Strażą Graniczną. Wprawdzie potem aktorka zagrała pierwszoplanową rolę żeńską w serialu Polsatu „Domek na szczęście”, ale produkcja nie trafiła do emisji na główną antenę. Można było ją śledzić tylko w internecie.

Powrót Basi na duży ekran z pewnością ucieszy jej fanów, którzy pokochali ją za role w podobnych produkcjach – takich jak: “Dzień dobry, kocham cię”, “Pech to nie grzech", “Ciacho” czy “Narzeczony na niby”.

Barbara Kurdej-Szatan (1).png
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan (2).png
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF
Barbara Kurdej-Szatan (54).jpg
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPIF