Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Agnieszka Woźniak-Starak najpierw rozgadała się o partnerze, a teraz TO! Przekazała wspaniałe wieści
Anna Lipska
Anna Lipska 05.03.2024 16:42

Agnieszka Woźniak-Starak najpierw rozgadała się o partnerze, a teraz TO! Przekazała wspaniałe wieści

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPIF

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała fanom wspaniałe wieści! Ma się czym pochwalić i nie omieszkała tego zrobić. Co opublikowała na Instagramie?

Życie uczuciowe Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe i pracowała już chyba we wszystkich możliwych formatach. 

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, to jest bardzo dyskretna. Kiedy zginał jej mąż Piotr Woźniak-Starak, jeszcze bardziej pilnuje prywatności. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że jej serce jest znowu zajęte, ale w zasadzie na tym się skończyło. Jedno jest pewne - zawodowo realizuje się wspaniale.

Poprosili widzów o ocenę "Mam Talent". Nie zgadniecie, za co oberwało się jednemu z jurorów "Prokop to nie jest". Agnieszka Woźniak-Starak oceniła współprowadzącego "Mam talent!". Bez ogródek mówi o SERII WPADEK

Agnieszka Woźniak-Starak o partnerze

Ruszył nowy sezon „Mam talent!”. W 15. serii widzów czeka wiele zmian. W fotelach jurorskich zasiedli Julia Wieniawa i Marcin Prokop, którzy dołączyli do Agnieszki Chylińskiej. W roli prowadzących Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

To zaskakujący duet, a doświadczona dziennikarka już zdążyła ocenić nowego partnera:

Janek… rzeczywiście czasem mu się uda. Są różne zabawne sytuacje. Mogę opowiedzieć jedną. Już poza tym, że Jankowi się parę razy zdarzyło różnym iluzjonistom popsuć ich występ podczas castingu, którzy nie słuchali moich ostrzeżeń pod tytułem: „Nie bierzcie go do siebie na scenę, to się źle skończy”. Były też takie różne momenty. Przychodzą na przykład dwie koleżanki, które widać na pierwszy rzut okaże, że są w podobnym wieku, ale z jakiegoś powodu Janek pyta jedną z nich, czy jest mamą. I już trudno wybrnąć później z takiej sytuacji – opowiadała ze śmiechem Agnieszka.

Widzom już się pokazali w premierowym odcinku. Wam zostawiamy ich ocenę. Natomiast Woźniak-Starak przekazała wspaniałe wieści. 


 

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała świetne wieści

Na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak przekazuje swoim fanom najważniejsze informacje związane ze sprawami zawodowymi. Czasem wpada też nieco prywaty. Tym razem można powiedzieć, że połączyła te dwie sfery. Pochwaliła się, że prowadzony przez nią “Mam talent!” odniósł wielki sukces. 

Odświeżona  formuła przyciągnęła przed telewizory sporą grupę fanów, więc dziennikarka ma się czym szczycić, w końcu to tez jej sukces.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Mam Talent!, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak, Jan Pirowski, fot. KAPIF
Mam Talent!, fot. KAPIF
Mam Talent!, fot. KAPIF
Mam Talent!, fot. KAPIF
Tagi: Mam talent