Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Żona uczestnika "Tzg" reaguje na przykre doniesienia. Padły nawet słowa o romansie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.03.2024 13:22

Żona uczestnika "Tzg" reaguje na przykre doniesienia. Padły nawet słowa o romansie

"Taniec z gwiazdami"/ Kamil Baleja
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska, Anna Baleja fot. KAPiF, Instagram

Kamil Baleja robi postępy na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. Fani formatu zwracają jednak uwagę, na jego relacje z taneczną partnerką, Magdaleną Perlińską. Czy coś się święci? I co na to żona dziennikarza?

Kamil Baleja w "Tańcu z gwiazdami"

Kamil Baleja to polski dziennikarz, który od kilu lat prowadzi audycję w Radiu ZET. Jest on powszechnie znany z pozytywnej energii, którą postanowił spożytkować, przyjmując propozycję wystąpienia na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. 

Jego taneczną partnerką została Magdalena Perlińska, dla której również jest to debiut w popularnym formacie telewizji Polsat.

Ogłosili wyniki "TzG". Dagmara Kaźmierska we łzach! Ale emocje! Wielka wpadka Filipa Chajzera w "TzG". Najadł się wstydu przed kamerami

Pierwszy taniec Baleji i Perlińskiej w "Tzg"

W pierwszym odcinku “Tańca z gwiazdami” para zaprezentowała przed publicznością i jurorami układ do rumby. Jury nie kryło zachwytu.

Hot, hot, hot - mówił Maserak.

Wtórował mu Tomasz Wygoda. Pavlović za to zwróciła uwagę, iż Kamil Baleja jest pierwszą osobą w historii, która w tańcu, jakim jest rumba, robi kroki od pięty. Ostatecznie prezenter i tancerka otrzymali 17 punktów. 

Kamil Baleja, fot. KAPiF
Kamil Baleja, fot. KAPiF

Żona Kamila Balei komentuje jego relacje z tancerką

Baleja, występując w “Tzg” może liczyć na wsparcie kolegów z Radia Zet oraz ukochanej żony Anny, którzy pojawili się na widowni w drugim odcinku show. Tym razem dziennikarz i jego partnerka zatańczyli walca angielskiego do piosenki z uwielbianego filmu “Król Lew”. 

Poszło im lepiej niż w poprzednim tygodniu i otrzymali  25 punktów od jury. Fani formatu zwrócili uwagę jednak na inną kwestię. 

Otóż wielbiciele “Tańca z gwiazdami” sugerują, że między Kamilem Baleją, a Magdaleną Perlińską może wybuchnąć romans. 

Stworzyliśmy fantastyczny trójkącik i ten trójkącik się wszystkim podoba, więc nie wiem, czy w następnym sezonie nie powinnam stworzyć damskiej pary z Anią! - skomentowała tancerka. 

Do sprawy odniosła się nawet żona dziennikarza. 

Pięknie wyglądają, świetnie tańczą, każdy może pisać co chce, w ogóle się tym nie przejmuję, wszystko jest super! Lubimy się z Magdą. Będzie z tego romans? - zwróciła się do męża.

Kamil Baleja, który wcześniej śmiał się z tych spekulacji, tym razem stanowczo odpowiedział:

Żadnego romansu nie będzie, nie ma mowy! Ludzie! Nie powinienem tego mówić, ale żona docenia nowe ruchy bioder - wyznał. 

Co Wy na to?

Anna Baleja. fot. Instagram
Anna Baleja,, fot.  Instagram
Kamil Baleja z żoną, Anną. fot. Instagram
Kamil Baleja z żoną, Anną fot.  Instagram
Kamil, Baleja, fot. KAPiF
Kamil Baleja, fot. KAPiF
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska -
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska - "Taniec z gwiazdami" 2024 odcinek 2, fot. KAPiF
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska -
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska - "Taniec z gwiazdami" 2024 odcinek 2, fot. KAPiF
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska -
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska - "Taniec z gwiazdami" 2024 odcinek 1, fot. KAPiF