Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Znamy datę emisji ostatniego odcinka "Barw szczęścia". Widzowie TVP żegnają uwielbiane seriale
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2023 10:42

Znamy datę emisji ostatniego odcinka "Barw szczęścia". Widzowie TVP żegnają uwielbiane seriale

"Barwy szczęścia"
kadr z serialu "Barwy szczęścia"/TVP

“Barwy szczęścia” żegnają się z widzami TVP. Już wkrótce zostanie wyemitowany ostatni przed wakacjami odcinek hitowego serialu. Miłośnicy produkcji, podobnie jak w przypadku “M jak miłość”, będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość.

Koniec maja zwiastuje pożegnanie z ulubionymi bohaterami kochanych przez tysiące widzów w Polsce seriali. Na czym zatrzyma się akcja przeboju państwowej telewizji?

"Barwy szczęścia" idą w ślady "M jak miłość"

“Barwy szczęścia” to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków seriali telewizyjnych i jedna ze sztandarowych produkcji TVP w dziedzinie telenoweli. Niestety, już 26 maja widzowie będą zmuszeni do pożegnania się na jakiś czas ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Emisja zostaje zawieszona ze względu na wakacyjną przerwę. Podobny los spotkał już wcześniej “Ojca Mateusza” oraz “M jak miłość”. Widzowie z wytęsknieniem czekają zatem na zdarzenia, jakie będą miały miejsce w finale 16. sezonu obrazu.

Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"

Co stanie się w finale "Barw szczęścia"?

W ostatnim przed wakacjami odcinku “Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) postanowi odwiedzić Sofię (Valeria Guliaieva), by porozmawiać z nią o Cezarym (Marcel Opaliński). Na miejscu nieoczekiwanie zjawi się sam zainteresowany.

Dojdzie do ostrej wymiany zdań pomiędzy bohaterami. Pojawią się oskarżenia o szpiegowanie i brak zaufania. Ostatecznie Rawicz wyjaśni, że podczas wizyty u Sofii nie miał wobec niej żadnych niestosownych intencji.

"Barwy szczęścia" żegnają się z widzami

Cezary zjawił się u Sofii, by pomóc jej w montażu mebli. Nie uznał jednak za istotne, by poinformować o tym Natalię. Wyjaśni jej też, że nie widzi świata poza nią i że kobieta nie musi się martwić o jego lojalność.

O tym, jak bardzo zawiedziona będzie tymi słowami sama Sofia, widzowie TVP2 będą mogli się przekonać już w najbliższy piątek 26 maja, o godz. 20.10. Kontynuacja historii nastąpi dopiero po okresie wakacyjnym.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: interia.pl