Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zaskakujące słowa Brzozowskiego na finale "The Voice Senior". Czy on właśnie ujawnił co z jego przyszłością w TVP?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.02.2024 11:01

Zaskakujące słowa Brzozowskiego na finale "The Voice Senior". Czy on właśnie ujawnił co z jego przyszłością w TVP?

Rafał Brzozowski, The Voice Senior
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF/Kadr z:"The Voice Senior", TVP

Rafał Brzozowski podczas sobotniego finału 5. edycji programu "The Voice Senior" podzielił się z widzami dwuznacznym wyznaniem. Subtelnie potwierdził plotki na temat zakończenia współpracy z TVP? Takich słów przed kamerami nikt się nie spodziewał.

Rafał Brzozowski zrobił zawrotną karierę w TVP

Początkowo gwiazdor zyskał popularność jako piosenkarz, ale szybko okazało się, że świetnie radzi sobie także przed kamerami w roli prezentera. Współpracę z Telewizją Polską rozpoczął w 2017 roku przy reaktywacji słynnego teleturnieju "Koło fortuny". Wraz z Izabellą Krzan zajął się prowadzeniem programu.

Duet szybko zyskał popularność i stał się ważną częścią stacji telewizyjnej. Prezenterka dostała własne wydania "Pytania na śniadanie" z Tomaszem Kammelem, a Rafał Brzozowski rozwijał karierę medialną oraz muzyczną. Do pierwszych zmian doszło w 2019 roku, gdy prezenter przeszedł do programu "Jaka to melodia?" zastępując Roberta Janowskiego. Jego miejsce w "Kole fortuny" przejął Norbi.

Od tego czasu obserwowaliśmy Rafała Brzozowskiego jako gospodarza muzycznego show, prezentera programu "The Voice Senior", a także reprezentanta Polski podczas Eurowizji 2021. Jak wygląda jego sytuacja po ogromnych zmianach w TVP? Konsekwencje zmiany władzy dotknęły każdego.

Wpadka Rafała Brzozowskiego w "The Voice Senior". Widzowie nie mogli tego słuchać Robert Janowski o powrocie do "Jaka to melodia?" po zmianach w TVP. Rafał Brzozowski może już zacząć szukać nowej pracy?

Rafał Brzozowski podda się ostatnim zmianom w TVP?

Od początku roku obserwujemy diametralne zmiany w publicznej telewizji, które opierają się przede wszystkim na wymianie dotychczasowych gwiazd. Pożegnaliśmy prezenterów m.in.: "Wiadomości", a także wszystkich gospodarzy "Pytania na śniadanie".

Przez długi czas wydawało się, że pozycja Rafała Brzozowskiego w TVP jest stabilna, ale także o nim pojawiły się doniesienia. Mowa nawet o powrocie dawnego prezentera. Świat Gwiazd dowiedział się szczegółów w tej sprawie.

Jego umowa jest podpisana jeszcze na kilka miesięcy. Ale szefowie w TVP chcą go zmienić. Rafał za bardzo kojarzy się z poprzednią ekipą. Obecne szefostwo to doskonale pamięta jak trafił na Eurowizję, dlatego chciało, by wrócił Robert - wyznał nam jeden z dyrektorów Telewizji Polskiej.

Gwiazdor długo trzymał język za zębami, jednak podczas sobotniego finału "The Voice Senior" pokusił się o wymowny komentarz. Gorąca atmosfera w TVP sprawiła, że pękł?

Wymowne słowa Rafała Brzozowskiego w finale "The Voice Senior". To już jego koniec?

W sobotni wieczór dowiedzieliśmy się, kto został zwycięzcą 5. edycji "The Voice Senior". Po emocjonujących tygodniach starań uczestników nie zabrakło zaskoczeń, w tym w wykonaniu prowadzących.

Marta Manowska i Rafał Brzozowski wraz z widzami przeszli przez ostatni etap programu, dbając o wzrastające emocje. Szczególnie piosenkarz pokusił się o słowa, które mogły zapalić czerwoną lampkę w głowach widzów TVP.

Są takie chwile, które warto zapamiętać. Dziś jest sobota 17 lutego, proszę tę datę zanotować w swoich kalendarzach, jako dzień najlepszych wspomnień - powiedział przed kamerami.

Czyżby Rafał Brzozowski przeczuwał swój koniec w Telewizji Polskiej? Część gwiazd nie miała okazji pożegnać fanów z ekranów telewizorów.

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski przed kamerami pożegnał się z TVP?, fot. KAPiF