Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Zagrała wójtową w "Ranczu", teraz pojawi się w "Listach do M.". Jak dziś wygląda Violetta Arlak?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.10.2022 18:16

Zagrała wójtową w "Ranczu", teraz pojawi się w "Listach do M.". Jak dziś wygląda Violetta Arlak?

Violetta Arlak
Kadr z: "Ranczo", TVP (2016)

Violetta Arlak znana jest polskim widzom przede wszystkim jako Halina Kozioł, czyli wójtowa z serialu "Ranczo". Aktorka po zakończeniu emisji produkcji TVP nie spoczywała na laurach. Niedługo zobaczymy ją w najnowszej, piątej części cyklu filmowego "Listy do M".

Arlak rozpoczęła przygodę z branżą aktorską w 1992 roku. Przez lata związana ze sceną teatralną, zdobyła też szerszą popularność dzięki takim tytułom, jak "Zróbmy sobie wnuka", "Rezerwat", "Cześć, Tereska", "Lokatorzy" czy "M jak miłość".

Violetta Arlak w serialu "Ranczo"

Aktorka wcieliła się w serialu TVP w wójtową Halinkę Kozioł. Poznaliśmy ją najpierw jako gospodynię domową, próbującą porozumieć się ze zbuntowaną córką i porywczym mężem. Z czasem zaangażowała się w politykę i została zastępczynią wójta gminy Wilkowyje.

Widzowie pokochali Arlak za stworzenie energicznej, sympatycznej i inteligentnej postaci. Pełna charakteru wójtowa była jedną z niewielu osób, które potrafiły wpłynąć na Pawła Kozioła i zapanować nad córką Klaudią. Po zakończeniu emisji serii Arak wciąż aktywnie występowała na scenie i na ekranie.

Tylko w ostatnich latach zagrała w takich produkcjach, jak "Koniec świata, czyli kogel mogel 4", "Lulu", "Kraj", "Mecenas porada", "Receptura", "Tatuśkowie" czy "Korona królów". Teraz przyszła kolej na kolejny, głośny i długo wyczekiwany tytuł.

Violetta Arlak w filmie "Listy do M. 5"

Premiera czwartej części filmowego cyklu TVN miała miejsce w lutym 2021 roku. Wtedy znalazła się w dystrybucji internetowej ze względu na trwającą pandemię COVID-19. Na kolejny film fanom przyszło czekać ponad rok.

Piąta część "Listów do M. 5" wreszcie trafi do kin. Premiera odbędzie się 4 listopada. Reżyser Łukasz Jaworski tak mówi o produkcji: "Listy do M. to nie tylko kinowy hit o uznanej marce. To swoista bajka o ludziach – świąteczna, ale prawdziwa. Do jej realizacji podszedłem z radością i dużym entuzjazmem" (więcej TUTAJ).

W zwiastunie, jaki wyemitowała stacja TVN, możemy zobaczyć Arlak w scenie burzliwej kłótni o spadek między członkami rodziny Szczepana (Piotr Adamczyk) i Kariny (Agnieszka Dygant). Aktorka bardzo się zmieniła. Widać, że jej postać będzie miała niewyparzony język, a sam wygląd emanuje zblazowaniem. Dużo dłuższa fryzura z grzywką i mocny makijaż tworzy zupełnie inny klimat niż ten, który znaliśmy z "Rancza".

Pójdziecie do kin?

Zobacz zdjęcia:

Violetta Arlak
Violetta Arlak w zwiastunie filmu "Listy do M. 5", reż. Łukasz Jaworski, TVN (2022)
Violetta Arlak
Violetta Arlak w zwiastunie filmu "Listy do M. 5", reż. Łukasz Jaworski, TVN (2022)
Violetta Arlak
Violetta Arlak w zwiastunie filmu "Listy do M. 5", reż. Łukasz Jaworski, TVN (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda "TzG" ma poważne problemy ze zdrowiem. Usłyszała kolejną diagnozę, lekarze nie mają wątpliwości

  2. Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.