Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Wpadka Jakimowicza na wizji. Prezenterka nie wiedziała, jak zareagować
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:45

Wpadka Jakimowicza na wizji. Prezenterka nie wiedziała, jak zareagować

jakimowicz
Kadr programu "W Kontrze" emitowanego na TVP

W Kontrze to z założenia program publicystyczny, w którym prowadzący ostro i w swojej intencji zabawnie komentują bieżące wydarzenia w kraju. Żarty nie zawsze jednak wychodzą, o czym przekonał się ostatnio Jarosław Jakimowicz.

Fakt, że prezenter nieco się zagalopował, najlepiej udowadnia mina współprowadzącej, Agnieszki Oszczyk, która w ostatnim czasie zastępuje chorą Magdalenę Ogórek. Delikatnie mówiąc, żart kolegi nie zrobił na niej wrażenia.

Wpadka Jakimowicza w TVP

Jednym z tematów ostatniego programu W Kontrze był prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Jak wiadomo, reprezentuje on opcję polityczną, której raczej nie jest po drodze z poglądami, z którymi może być kojarzona Telewizja Polska. Jakimowicz postanowił więc go wyśmiać.

Na szybko zorganizował sobie rekwizyt w postaci długopisu, przyłożył go do nosa i zaczął udawać, że ten rośnie mu jak u kłamiącego Pinokia. Nawiązując do polityka, stwierdził, że już kiedyś kogoś takiego wyrzeźbił Giuseppe. Problem jednak w tym, że bajkowy ojciec Pinokia nie miał tak na imię. Nazywał się Gepetto.

Jakimowicz poplątał więc fakty, przez co jego występ nie bardzo zrobił wrażenie na kimkolwiek, a już na pewno nie na współprowadzącej, której reakcja mówi za nią wszystko.

Jakimowicz w TVP - kontrowersje

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Jarosław Jakimowicz decyduje się na w założeniu zabawne teksty, które w efekcie wzbudzają tylko kontrowersje. Jakiś czas temu zarzucił uchodźcom, że ci grillują sobie kiełbaski w obozach jak na biwaku, podczas gdy palili ogniska, by ogrzać się na mrozie i przy okazji zjeść coś ciepłego.

Jakimowicz kąśliwie skomentował również fakt, że migranci jedzą kiełbasy oraz konserwy, w których przecież może być zakazany przez ich religię rodzaj mięsa. W kryzysowej sytuacji nie ma jednak miejsca na ewentualne wybrzydzanie, więc uchodźcy po prostu jedli to, co mieli.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1.  Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz 2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza 3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: TVP