Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wielkie powroty i nowości w czerwcu na Netflixie. Tego nie możesz przegapić w te wakacje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.05.2023 21:37

Wielkie powroty i nowości w czerwcu na Netflixie. Tego nie możesz przegapić w te wakacje

Netflix
Kadr z serialu "Jeszcze nigdy…", Netflix/Kadr z serialu "Wiedźmin", Netflix/Kadr z serialu "Arnold", Netflix

Wielkimi krokami zbliża się czerwiec, a wraz z nim nie tylko upragnione wakacje, ale także nowości w ofercie Netflixa. W najbliższym czasie na platformie pokaże się kilka świeżych tytułów i długo wyczekiwane kontynuacje. Pora przygotować dla siebie popcorn.

W letnie wieczory możemy zapewnić sobie chwilę relaksu przed telewizorem. Netflix ujawnił listę propozycji, które na dniach pojawią się w ich ofercie. Fani długo czekali na niektóre tytułu.

Netflix w czerwcu - powrót uwielbianych seriali

Do oferty wróci kilka dobrze znanych produkcji z kolejnymi sezonami. Widzowie długo czekali na kontynuacje przygód swoich ulubionych bohaterów. 29 czerwca pojawi się trzeci sezon "Wiedźmina". To ostatnia szansa, by zobaczyć Henriego Cavilla w roli tytułowej.

Fani seriali młodzieżowych z ekscytacją odliczają także dni do premiery kolejnej odsłony "Jeszcze nigdy…". Sercowe zawirowania Devi powrócą na platformę 8 czerwca.

Do Netflixa w czerwcu powraca również wielokrotnie nagradzany serial "Black Mirror". 6 sezon przybliży nam kolejne historie z niebezpieczeństwem dzisiejszej technologii w tle. Najnowsza odsłona ma być najbardziej zbliżona do "naszych czasów".

Niecodzienne sceny na pogrzebie Kacpra Tekielego. Pojawili się na uroczystości, żeby położyć to na grobie

Netflix w czerwcu - nowe seriale

Serial "Królowe Djursholm" to prawdziwy fenomen w ofercie platformy. Cztery przyjaciółki pod wpływem desperacji i zadłużeń postanawiają obrabować nową sąsiadkę w ich bogatej dzielnicy. Przyłapane na gorącym uczynku nie tylko unikają kary, a jeszcze bardziej wciągają się w niebezpieczne kradzieże. Premiera już 5 czerwca.

W ofercie znajdzie się również tytuł dla prawdziwych fanów kinematografii. Produkcja "Arnold" przybliży nam postać jednego z najpopularniejszych gwiazd filmów akcji, Arnolda Schwarzeneggera. Takiego gwiazdora jeszcze nie znaliśmy. Premiera 7 czerwca.

Netflix w czerwcu - premiery filmów

Już na początku miesiąca użytkownicy Netflixa będą mogli zapoznać się z lekką komedią idealną na letni wieczór. "W moim stylu" opowiada historię Merve, która z powodu bankructwa ojca będzie musiała założyć własny biznes. Tylko czy dzięki inwestorowi odnajdzie coś więcej niż szansę na wyjście z kłopotów finansowych? Premiera 9 czerwca.

W Dzień Dziecka w ofercie pojawi się duński romans "Piękne życie", który już po zwiastunie zapowiada konkurencje dla słynnych "Narodzin gwiazdy". Skromny muzyk dostaje szansę od losu na wielką karierę i miłość. Przeszłość bohaterów może jednak okazać się zbyt dużą przeszkodą. Premiera 1 czerwca.

 Zobacz zdjęcia:

Netflix (4).png
Kadr z serialu "Wiedźmin", prod. Netflix
Netflix (5).png
Kadr z serialu "Jeszcze nigdy…", prod. Netflix
Netflix (6).png
Kadr z serialu "Black Mirror", prod. Netflix
Netflix (7).png
Kadr z serialu "Królowe Djursholm", prod. Netflix
Netflix (8).png
Kadr z serialu "Arnold", prod. Netflix
Netflix (9).png
Kadr z filmu "W moim stylu", prod. Netflix
Netflix (10).png
Kadr z filmu "Piękne życie", prod. Netflix