Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie i Izabela Małysz nie zgadzają się z werdyktem w "Tańcu z gwiazdami"
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:37

Widzowie i Izabela Małysz nie zgadzają się z werdyktem w "Tańcu z gwiazdami"

Iza
facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat

Obecna edycja Tańca z gwiazdami nabiera rozpędu. W trakcie wczorajszego odcinka odpadła już piąta uczestniczka. Padło na Kingę Sawczuk. Nie była to jednak oczywista decyzja i wiele osób mocno ona zdziwiła.

Jedną z nich jest na przykład Izabela Małysz, która z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się tydzień wcześniej.

Taniec z gwiazdami — Kinga Sawczuk odpada

Wczorajszy odcinek Tańca z gwiazdami był wyjątkowy. Uczestnicy tańczyli bowiem nie tylko ze swoimi profesjonalnymi partnerami, ale także z bliskimi im osobami. Kinga Sawczuk tańczyła ze swoim bratem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Według wielu występ był udany. Jeden z jurorów, Andrzej Piaseczny, stwierdził nawet, że taniec rodzeństwa poruszył go bardziej niż rozstanie Przemka Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską.

Wydawało się więc, że para powinna bezpiecznie przebrnąć przez ten odcinek, ale ostatecznie okazało się, że to właśnie ta dwójka odpada tego wieczoru. Nie tylko widzowie byli zaskoczeni tym werdyktem.

Taniec z Gwiazdami — Iza Małysz komentuje wyniki

Iza Małysz wrzuciła na swoje media społecznościowe już niestety niedostępny post, w którym wyjawiła, że wspiera swoich znajomych z programu pomimo pobytu na wakacjach. Dodała też, że nie zgadza się z eliminacją Kingi.

Mało tego, pod postem wtórowała jej inna uczestniczka, Sylwia Bomba. Ona również uważa, że Sawczuk powinna była dłużej pozostać w programie.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].