Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > "Wiadomości" TVP znowu krytykują Krystynę Jandę. Powód zadziwia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:49

"Wiadomości" TVP znowu krytykują Krystynę Jandę. Powód zadziwia

Krystyna Janda
TRICOLORS/East News

Krystyna Janda jest jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych i teatralnych w Polsce. Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. W najnowszym wydaniu programu informacyjnego TVP "Wiadomości" nawiązano do ostatniego wpisu artystki na Instagramie.

Krystyna Janda zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis nawiązujący do obecnej sytuacji w Polsce. Dziennikarze najnowszego wydania "Wiadomości" skomentowali post na antenie TVP.

Krystyna Janda skrytykowana na antenie TVP

Krystyna Janda to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda znajduje się obecnie na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Artystka zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, w której opisie napisała, że wraca do naszego kraju. Jednocześnie poruszyła temat sytuacji, jaka panuje w Polsce.

-Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać — napisała na swoim profilu na Instagramie Krystyna Janda

"Wiadomości" TVP skrytykowały słowa Krystyny Jandy

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego "Wiadomości" poruszono między innymi temat wpisu Krystyny Jandy na Instagramie. Dziennikarze TVP odwołali się do słów aktorki i nazwali je "atakiem politycznym" oraz "kpiącą narracją rozmijającą się z rzeczywistością". Autorzy specjalnego materiału video, który został wyemitowany podczas ostatniego odcinka "Wiadomości" przedstawili również dane statystyczne dotyczące liczby chorych na terenie Hiszpanii.

-Hiszpania bardzo źle sobie radzi z pandemią — słyszymy podczas ostatniego wydania "Wiadomości" TVP

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją

  2. Agata Rubik zaczerwieniła się ze wstydu, wyciekło krępujące nagranie. Długo nie zapomni tego mężowi

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Przecieramy oczy, wygląda jak nastolatka