Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wiadomo co z rolą Anny Muchy w "M jak miłość". Aktorka nie pozostawiła złudzeń
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.01.2024 18:07

Wiadomo co z rolą Anny Muchy w "M jak miłość". Aktorka nie pozostawiła złudzeń

Anna Mucha, M jak miłość
Anna Mucha odchodzi z "M jak miłość"?, fot.

Anna Mucha gra w „M jak miłość” od dwóch dekad. Teraz stanęła przed nowym wyzwaniem zawodowym. Czy oznacza to jej odejście z serialu? Mamy oficjalną odpowiedź aktorki.

Anna Mucha jako Magda Budzyńska w "M jak miłość"

W „M jak miłość” postać, którą gra Anna Mucha, wyjeżdża do Anglii. Magda Budzyńska jedzie wraz z synem do Londynu, by pomóc mu się zaaklimatyzować w nowym kraju. W Polsce został jej bardzo zazdrosny obecnie Andrzej. Co ciekawe, chwilowo losy bohaterki z produkcji i aktorki są podobne, bo i Mucha nie przebywa obecnie w Polsce.

Aktorka wraz z rodziną wyjechała na urlop do Włoch. Spędza czas w tamtejszych górach, szalejąc z bliskimi na stoku. Zdaje przy tym szczegółową relację w sieci. Tymczasem już za chwilę ruszają zdjęcia do nowego, głośnego programu TVN z jej udziałem. Czy oznacza to, że gwiazda żegna się z TVP i przechodzi do konkurencji? Szczegóły poniżej.

Anna Mucha skompromitowała żonę Wąsika! Wystarczyło jedno zdjęcie! JEDNO! Anna Mucha zrugana po tym, co zafundowała własnym dzieciom. "Czekam na wizytę opieki społecznej"

W czym wystąpi teraz Anna Mucha?

Portal Wirtualne Media poinformował niedawno, że już niedługo ruszają zdjęcia do głośnego programu TVN „Czas na show. Drag Me Out”. Mucha ma zasiąść w jury obok Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka. Jeszcze do niedawna krążyły plotki, że na jej miejsce rozważano też Katarzynę Nosowską.

Jednak najnowszy wpis Anny może sugerować, że doniesienia prasowe są prawdziwe i to właśnie ona otrzymała angaż. W programie twórcy chcą przybliżyć Polakom fenomen Drag Queen. Wystąpią w nim znani celebryci, którzy wraz z performerkami sztuki drag będą konkurować w zadaniach scenicznych. Produkcja ma trafić na ekrany już wiosną, zatem przed Muchą ogromne wyzwanie zawodowe.

Aktorka właśnie zamieściła ostateczne oświadczenie, które rozwiewa wątpliwości co do jej przyszłości w TVP. Przeczytacie o tym poniżej.

Czy Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość"?

Przez Telewizję Polską właśnie przetacza się huragan zwolnień. Pracę stracili już niemal wszyscy prowadzący „Pytania na śniadanie”, a nowe doniesienia mówią o tym, że podobny los czeka także Tomasza Kammela i Izabellę Krzan. Czy podobny los może spotkać jedną z twarzy „Emki” i przyszłość Muchy będzie od teraz dotyczyć TVN?

Aktorka opublikowała dziś zdjęcie z górskich rozrywek we Włoszech. Podpisała je znacząco, ale enigmatycznie:

Oj, będzie się działo – ujawniła, dodając emotikonę diabełka i uśmiechu z mrugnięciem.

Jedna z fanek zareagowała od razu:

Powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych. Oby wiadomość o odejściu z ‘M jak Miłość’ okazała się plotką – napisała.

Mucha postanowiła ją uspokoić, a przy okazji całą masę innych widzów:

Plotka – zapewniła aktorka.

Wygląda na to, że fani rzeczywiście mogą być spokojni o losy Magdy Budzyńskiej.

M jak miłość, Anna Mucha, Drag me out, czy odejdzie z TVP?
Anna Mucha w “M jak miłość”, fot. facebook.com/mjakmilosc
M jak miłość, Anna Mucha, Drag me out, czy odejdzie z TVP?
Anna Mucha w “M jak miłość”, fot. facebook.com/mjakmilosc
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF