Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Urszula Dębska odchodzi z "Pierwszej miłości". Wzruszające pożegnanie aktorki
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.03.2022 09:58

Urszula Dębska odchodzi z "Pierwszej miłości". Wzruszające pożegnanie aktorki

polsat
TRICOLORS/East News

Smutne wiadomości dla fanów kultowej "Pierwszej Miłości". Z planu zniknie aktorka, która od 2008 roku była związana z serialem. Urszula Dębska zamieściła wpis, w którym pożegnała się ze współpracownikami i twórcami, a także swoją postacią, w którą wcielała się przez ponad 13 lat.

Trudno w to uwierzyć, jednak w tym roku uwielbiany serial "Pierwsza Miłość" doczekał się "pełnoletniości". W listopadzie minie równe 18 lat, odkąd wyemitowano pierwszy odcinek. Produkcja zdobyła serca milionów Polaków, którzy śledzili perypetie i mogli się identyfikować z ulubionymi bohaterami. Teraz będą musieli pożegnać jednego z nich.

Urszula Dębska odchodzi z "Pierwszej miłości"

Przez lata emisji przez plan przewijały się różne znane osoby. Od samego początku mogliśmy jednak obserwować losy postaci odgrywanych przez Anetę Zając, Ewy Skibińskiej czy Macieja Tomaszewskiego. W 2008 roku na plan zawitała Urszula Dębska, a wraz z nią postać Sabiny Weksler.

Bohaterka przechodziła przez liczne perypetie. Z zapartym tchem śledziliśmy jej relację z ukochanymi, a także przybraną siostrą, byliśmy z nią w trudnych momentach i przeżywaliśmy wraz z nią wszystkie tragedie. Sabina potrafiła też zaskoczyć, jednak bez wątpienia zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów.

Teraz Urszula Dębska powiadomiła o swoim odejściu z "Pierwszej miłości". Fani są niepocieszeni i pytają, co się stanie z Sabiną.

"Pierwsza miłość" bez Sabiny Weksler

Zaskakująca informacja pojawiła się ostatnio na Instagramie Urszuli Dębskiej. "Czas na zmiany" - tymi słowami gwiazda"Pierwszej Miłości" rozpoczęła pożegnalny wpis dla całej obsady, twórców serialu, a także dla swojej postaci, Sabiny, z którą spędziła wspólnie wiele lat, mimo iż, jak twierdzi, miał być to jedynie "krótki romans".

- A pomyśleć, że miała być to przygoda raptem na 3 miesiące i dość nieoczekiwana, bo właśnie rozpoczynałam po wakacjach studia a grałam już regularnie w innym serialu. Los jednak potoczył się inaczej i ani przez chwilę nie żałuje tej długiej, momentami trudnej „miłości” w Pierwszej Miłości — czytamy.

Wiemy, że przed "Pierwszą miłością", gwiazda przez 8 lat była związana z serialem "Plebania", gdzie odgrywała postać Karoliny Wojciechowskiej, córki Barbary i Piotra, dzięki której widzowie mogli lepiej poznać problem sekt.

Teraz gwiazda oficjalnie pożegnała się także z postacią Sabiny z "Pierwszej miłości". Jak podkreśla, czuje potrzebę zmian i choć była związana ze swoją bohaterką, przyszedł czas, aby się z nią rozstać.

- Uważam, że zmiany w życiu są potrzebne więc odchodzę mówiąc do zobaczenia i oficjalnie żegnając się już z „Sabiną” - lubiłyśmy się, ale mnie też potrafiła czasem wkurzyć — wyznaje gwiazda we wpisie.

Fani i obsada "Pierwszej miłości" żegnają Urszulę Dębską

Fani ze smutkiem przyjęli wiadomość o odejściu aktorki z serialu.

- Śledziłam losy twojej bohaterki od samego początku. Bywały śmieszne momenty, ale też tak bolesne, że przeżywałam je z Tobą. Powodzenia w dalszych planach — czytamy komentarz pod pożegnaniem.

- Bez Ciebie to już nie będzie to samo. Powodzenia i dalszych sukcesów — napisała inna Internautka.

Urszulę Dębską pożegnał także pięknymi słowami Karol Strasburger, który wcielał się w rolę ojca Sabiny, Karola Wekslera:

- Córeczko moja, Sabinko- Uleńko. Masz przed sobą kawał świata do zmierzenia, ogrom marzeń do spełnienia i setki szczytów do zdobycia. Jeśli na drodze, którą wybierzesz pojawią się do tego ludzie, dzięki którym będziesz mogła realizować swoje cele to będzie Twój wielki sukces, którego z całego serca Ci życzę i jeśli uznasz, że w czymś będę mógł Ci doradzić nie wahaj się do Tatusia zadzwonić. Powodzenia i dziękuję Ci za mnóstwo radości i wspomnień. A wy? Będziecie tęsknić za Sabiną z "Pierwszej miłości"?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją

  2. Agata Rubik zaczerwieniła się ze wstydu, wyciekło krępujące nagranie. Długo nie zapomni tego mężowi

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Przecieramy oczy, wygląda jak nastolatka

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]