Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestniczka "The Voice of Poland"... zaatakowana przez nożownika! "Próbował zabić, wbijając nóż w plecy"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.09.2023 12:20

Uczestniczka "The Voice of Poland"... zaatakowana przez nożownika! "Próbował zabić, wbijając nóż w plecy"

Uczestniczka "The Voice of Poland" zaatakowana przez nożownika, fot. TVP/materiały promocyjne
Uczestniczka "The Voice of Poland" zaatakowana przez nożownika, fot. TVP/materiały promocyjne

Uczestniczka “The Voice of Poland” została zaatakowana przez nożowniczkę. Kobieta otrzymywała groźby, jednak uznała je za niewarte uwagi. Niestety, wkrótce miało się okazać, że były one bardzo poważne.

"The Voice of Poland". Przesłuchań w ciemno ciąg dalszy

W 14. edycji “The Voice of Poland” trwają kolejne “przesłuchania w ciemno”. Trenerzy mają twardy orzech do zgryzienia - w programie pojawiają się wyjątkowo utalentowane osoby, z których do kolejnego etapu zakwalifikować może się zaledwie garstka.

Każda z nich ma wyjątkową historię i uzasadniony powód, dla którego zgłasza się do show. Patrycję Wanat, którą poznamy w sobotnim odcinku, do występu na scenie “The Voice…” skłonił zatrważający incydent, który przydarzył jej się zaledwie trzy miesiące temu.

the voice of poland (1).png
W “The Voice of Poland” trwają “przesłuchania w ciemno”, fot. KAPiF
Nieoczekiwana publikacja "Dzień Dobry TVN" ws. Wellman i Prokopa. Po tylu latach...

Uczestniczka "The Voice of Poland" ofiarą nożowniczki

Patrycja Wanat opowiedziała w “The Voice of Poland” o traumatycznym zdarzeniu, do którego doszło w Niemczech, gdzie mieszka na co dzień uczestniczka programu. Kobieta padła ofiarą ataku nożowniczki.

Trzy miesiące temu ktoś próbował mnie zabić wbijając mi nóż w plecy. Podczas treningu na siłowni pewna chora psychicznie dziewczyna powtarzała, że zabije mnie. Ale po prostu myślałam, że ona sobie żartuje, że ona może się źle nauczyła po polsku jakiegoś zdania i po prostu zignorowałam to - zwierzyła się podczas show.

the voice of poland (2).png
Patrycja Wanat w “The Voice of Poland”, fot. Jan Bogacz, TVP

Uczestniczka "The Voice of Poland" po ataku

Patrycja Wanat wyznała, że dopiero wówczas, gdy zdała sobie sprawę, że jest cała we krwi, zrozumiała, co naprawdę się stało. Na szczęście, jej życie udało się uratować, a traumatyczne wydarzenie skłoniło ją do czerpania z życia tego, co się da.

Stwierdziłam, że chyba dostałam drugą szansę i powinnam ją wykorzystać. No i postanowiłam się do tego programu zgłosić - opowiadała uczestniczka “The Voice of Poland”, która w sobotnim odcinku programu wykona utwór Miley Cyrus, “Flowers”.

Czy trenerzy przekonają się do jej talentu i przygarną ją pod swoje skrzydła? Dowiemy się już dziś w TVP2 o godz. 20.

the voice of poland (3).png
Patrycja Wanat w “The Voice of Poland”, fot. Jan Bogacz, TVP
the voice of poland (4).png
Patrycja Wanat w “The Voice of Poland”, fot. Jan Bogacz, TVP