Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "TzG": Piasek zakpił z rozstania Martyny Wojciechowskiej
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:37

"TzG": Piasek zakpił z rozstania Martyny Wojciechowskiej

Piasek
youtube.com/Plotekpl

Choć Andrzej Piaseczny nie jest przecież ekspertem od tańca, to absolutnie nie można stwierdzić, że nic nie wnosi do programu jako juror. Widzowie za każdym razem są ciekawi, co piosenkarz powie. Szczególnie na temat znanych Polaków.

Popularny Piasek dał się już bowiem poznać jako osoba, która lubi nieco dogryźć, nawiązując przy tym do aktualnych wydarzeń. Nie inaczej było w trakcie wczorajszej emisji.

Taniec z Gwiazdami — Piasek komentuje głośne rozstanie

Z czym więc wypalił Piaseczny w trakcie ostatniego odcinka programu? Gdy po noty do jury przyszła Kinga Sawczuk wraz z bratem, Piasek był poruszony ich relacją do tego stopnia, że nawiązał do głośnego, medialnego rozstania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Juror stwierdził, że to, co miało miejsce na parkiecie, poruszyło go bardziej niż wyznania Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim.

Warto przypomnieć, że choć oficjalnie para nie wyjaśniła przyczyn rozstania, Wojciechowska mówiła mediom, że przyznałaby sobie medal za wytrwałość.

Taniec z Gwiazdami — inne komentarze Piaska

Zresztą, Wojciechowska i Kossakowski nie są jedynymi postaciami, do których Piaseczny nawiązywał w swoich komentarzach.

Tydzień wcześniej odpowiadał na kontrowersyjne stwierdzenia Jana Dudy, który mówił, że homoseksualizm jest zjawiskiem zaraźliwym. Piasek stwierdził wówczas, że jeśli czymś faktycznie można się od niego zarazić to wysokimi notami dla uczestników.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].