Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Twórcy "Pytanie na śniadanie" pomylili imię gościa. W sieci szybko pojawiły się przeprosiny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:53

Twórcy "Pytanie na śniadanie" pomylili imię gościa. W sieci szybko pojawiły się przeprosiny

Pytanie na śniadanie
facebook.com/Pytanie na śniadanie

Krystian Ochman był gościem niedzielnego wydania "Pytanie na śniadanie". Produkcja w mediach społecznościowych pomyliła imię naszego reprezentanta na Eurowizję 2022.

Od sobotniego wieczoru postać Krystiana Ochmana zasłynęła w polskich i zagranicznych mediach. 22-latek będzie reprezentował nasz kraj podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalista podczas sobotnich preselekcji zachwycił widzów swoim głosem i to właśnie oni zdecydowali o jego wygranej wraz z utworem River. Krystian Ochman w finale pokonał dotychczasową faworytkę Darię oraz nieszablonowy zespół Unmute.

Zwycięstwo w prestiżowych preselekcjach otworzyło Krystianowi Ochmanowi drzwi do licznych wywiadów oraz telewizyjnych zaproszeń. Młody piosenkarz w niedzielny poranek miał zasiąść na kanapie znanego programu Pytanie na śniadanie. Produkcja popełniła jednak poważny błąd podczas promocji odcinka. Gość nie pozostał im dłużny.

Produkcja "Pytania na śniadanie" pomyliła imię Krystiana Ochmana

Reprezentant Polski na Eurowizji wywołał wielkie zainteresowanie wśród mediów. Jego występ w Pytaniu na śniadanie miał przyciągnąć tłumy telewidzów, dlatego produkcja postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych tak wyjątkowym gościem.

Niestety podczas zapowiadającego postu śniadaniówka okrzyknęła artystę Krzysztofem Ochmanem. Choć pomyłka została szybko naprawiona, nie umknęła ona uwadze internautów oraz samego muzyka, który skomentował sytuację.

- Byłem dziś Waszym gościem i mam na imię Krystian — poprawił śniadaniówkę piosenkarz.

Produkcja Pytanie na śniadanie wystosowała szybkie przeprosiny, mimo to kolejna pomyłka pozostanie długo w pamięci czujnych internautów.

Gość "Pytanie na śniadanie" pojedzie do Turynu

Krystian Ochman za sprawą zwycięstwa w sobotnich preselekcjach został reprezentantem Polski podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zeszłoroczny sukces włoskiej grupy Maneskin zadecydował o tegorocznym gospodarzu muzycznego wydarzenia. Światowa rywalizacja odbędzie się w Turynie 10, 12 i 14 maja 2022 roku.

Utwór Krystiana Ochmana River zawalczy, o statuetkę i przywilej prowadzenia kolejnej edycji muzycznego święta, z 41 innymi krajami. Nasz reprezentant zawalczy o wejście do finału 12 maja 2022 roku o 21:00.

Finaliści wraz z reprezentantami krajów założycielskich (Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy, Hiszpania) staną do walki o głosy jury i widzów 14 maja 2022 roku. Wszyscy trzymamy kciuki, aby w finałowej 25 pojawił się Krystian Ochman.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Znany Polak wśród uczestników 5. sezonu "Sanatorium miłości"

  2. Kolejny wspaniały polski artysta nie żyje. Koszmarne wieści gruchnęły, wielka rozpacz

  3. Sławomir nie mógł ukryć rozpaczy, śmierć przyszła nagle

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].