Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja twarz brzmi znajomo": wpadka Piotra Gąsowskiego
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:24

"Twoja twarz brzmi znajomo": wpadka Piotra Gąsowskiego

"Twoja twarz brzmi znajomo": wpadka Piotra Gąsowskiego
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
  • Półfinałowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zwyciężył Lesław Żurek

  • Piotr Gąsowski zaliczył spektakularną wpadkę

  • Pomylił Maję Hyży z Agnieszką Hyży

Wpadka Piotra Gąsowskiego zaliczona została przez internautów do rzędu spektakularnych. Maja Hyży to była małżonka słynnego piosenkarza Grzegorza Hyżego, który obecnie związany jest Agnieszką Hyży. Nie można zatem się dziwić, że odbiór pomyłki był wręcz zdumiewający.

Piotr Gąsowski pomylił Maję Hyży z Agnieszką Hyży

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" jest jednym z ulubionych, a zarazem najchętniej oglądanych show w Polsce. Celem show Polsatu jest przede wszystkim dostarczenie jak największej ilości rozrywki telewidzom, a główna nagroda przeznaczona jest na cele charytatywne.

W produkcji Polscy celebryci wcielają się w znane postacie światowej sceny muzycznej, a ich zadaniem jest jak najlepsze wykonanie ich utworów, a także odzwierciedlenie zachowania na scenie. Następnie ich występy podlegają ocenie jurorów, a także telewidzów.

Za nami odcinek półfinałowy 14. edycji programu, który zwyciężył Lesław Żurek. Już wkrótce czeka nas wielki finał. Prowadzącym show jest Piotr Gąsowski, który spisuje się w tej roli doskonale, jednak, jak w każdym zawodzie, zdarzają mu się pomyłki.

Jedna z nich miała miejsce podczas wyżej przytoczonego odcinka, jednak została odebrana przez internautów z wielkim zniesmaczeniem. Jedna z uczestniczek obecnej edycji, Maja Hyży wcielała się w postać Justina Biebera i zaśpiewała jego piosenkę pt. "Yummy".

Zaraz po występie Gąsowski krzyknął, że wystąpiła Agnieszka Hyży. Poziom pomyłki jest znacznie wyższy niż na pierwszy rzut oka, gdyż Agnieszka Hyży to obecna małżonka byłego męża Mai Hyży, Grzegorza Hyżego.

Internauci skrytykowali Piotra Gąsowskiego

Sama Maja Hyży nie zareagowała negatywnie na wpadkę prowadzącego, a jedynie się roześmiała. Powodów do śmiechu nie mieli internauci, którzy w bezlitosny sposób podsumowali pomyłkę Piotra Gąsowskiego w komentarzach pod występem Mai na Instagramie:

- GĄS, ale wstyd, imieniem obecnej żony byłego męża, z którym ma się kosę... Wstyd Piotrze,

- Agnieszka to może co najwyżej wywiad z Mają przeprowadzić,

- Ale Pan Gąsowski gafę dowalił - pisali oburzeni internauci.

Maja Hyży związana była z Grzegorzem Hyżym przez niespełna cztery lata. Doczekali się bliźniaków. Po rozwodzie muzyk zawarł związek małżeński z Agnieszką Popielewicz, która również przejęła nazwisko męża.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]