Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tomasz Stockinger zostanie dziadkiem po raz drugi. Jego syn spodziewa się kolejnego dziecka
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:16

Tomasz Stockinger zostanie dziadkiem po raz drugi. Jego syn spodziewa się kolejnego dziecka

Tomasz Stockinger z synem
Fot. TRICOLORS/East News
  • Jak poinformował tygodnik Świat i Ludzie, syn Tomasza Stockingera, Robert już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem.

  • Tomasz Stockinger wspaniale odnajduje się w roli dziadka.

  • Jeszcze przed narodzinami pierwszej wnuczki Tomasz udzielił wywiadu, w którym zdradził, że przygotowuje się do roli dziadka

Tomasz Stockinger w poprzednim roku mierzył się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor przeszedł operację serca. Na szczęście gwiazdor już doszedł do siebie. Co więcej, niedługo w jego życiu pojawi się wielki powód do szczęścia. Za kilka miesięcy przywita na świecie swojego drugiego wnuka. 

Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem 

Jak poinformował tygodnik Świat i Ludzie, syn Tomasza Stockingera, Robert już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Wraz ze swoją żoną Patrycją Drozd, po raz pierwszy zostali rodzicami w 2018 roku. Doczekali się córeczki Oliwii. Teraz oczekują na swoją drugą pociechę. Jak na razie nie wiadomo, czy będzie to znów córeczka, czy może tym razem synek. 

Robert Stockinger jest dziennikarzem. Ze swoją ukochaną pobrali się w 2015 roku ku wielkiej uciesze ojca Roberta, Tomasza Stockingera. Sławny aktor w jednym z wywiadów, jakiego udzielił wtedy, dla tygodnika Na żywo, wyznał, że przygotowuje się do roli dziadka: 

-  Przygotowuję się także do roli dziadka. Bo jak już będzie ślub, to przyjdzie czas, żeby coś zrobić w tym kierunku.

Kiedy wreszcie na świecie pojawiła się jego wnuczka Oliwia, aktor najwyraźniej doskonale odnalazł się w nowej roli. Jak widać na Instagramie Roberta, uwielbia spędzać czas z dziewczynką. 

Wygląda na to, że wiadomość o drugiej ciąży synowej sprawiła gwiazdorowi Klanu kolejną wielką radość i spełnienie. Jak podał tygodnik Świat i Ludzie, dla Tomasza szczególnie ważne jest to, jak wspaniale jego syn opiekuje się swoją córeczką. 

Problemy zdrowotne Tomasza Stockingera

Tomasz Stockinger w 2020 roku miał poważne problemy zdrowotne. Musiał przejść operację serca. Chorobę Tomasza bardzo przeżył jego syn Robert, który w rozmowie z Faktem mówił o stanie zdrowia ojca, podkreślając, że przede wszystkim potrzebuje on spokoju. 

- Dlatego bardzo proszę o uszanowanie jego potrzeby spokoju i wypoczynku - mówił w wywiadzie. 

Jak zdradził sam Tomasz Stockinger w późniejszym wywiadzie dla Plejady, dochodzenie do formy zajęło mu dłuższy czas:

Na szczęście aktor dzisiaj czuje się świetnie, co ze względu na sprzyjające okoliczności, z pewnością się nie zmieni. 

Zobacz zdjęcie:

[EMBED-1510]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

undefinedundefinedundefined

Tagi: Klan TVP