Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > To oni wystąpią w wyczekiwanym hicie TVN. Na liście m.in. była żona Wiśniewskiego i gwiazda "Na dobre i na złe"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 03.02.2024 20:14

To oni wystąpią w wyczekiwanym hicie TVN. Na liście m.in. była żona Wiśniewskiego i gwiazda "Na dobre i na złe"

Kto wystąpi w 6. edycji "Azja Express"?
Hit TVN wraca z nową edycją, fot. KAPiF

W sieci pojawiła się właśnie lista z nazwiskami uczestników kolejnej edycji popularnego programu stacji TVN. Tych twarzy się tam z pewnością nie spodziewaliście. O kogo chodzi? Sprawdźcie już teraz!

Popularność stacji TVN

Według wyników oglądalności w maju 2023 stacja telewizyjna TVN Warner Bros. Discovery były liderem w grupie komercyjnej 20-54, czyli najchętniej oglądanymi stacjami wśród telewidzów. TVN uzyskał wynik 23,9 %.

Oprócz kanałów informacyjnych widzowie równie chętnie wybierają inne formaty prezentowane przez stację. Od lat sporą popularnością cieszą się  m.in. “Kuchenne Rewolucje” czy “Małe światy według Marzeny Rogalskiej”.

Jednak popularne są też programy rozrywkowe. Jeden z nich według powyższych badań miał wysoką oglądalność na platformie TVN Player.

Nowa gwiazda "DDTVN" rozkręciła taką aferę na lotnisku, że leciały wióry! Ale temperament! TYLKO U NAS: Te słowa Edwarda Miszczaka o Szymonie Hołowni to jak kij w mrowisko! Były szef marszałka nie gryzł się w język

"Azja Express" hitem TVN

“Azja Express" zadebiutował na antenie stacji TVN w 2016 roku. Od tego czasu z przerwami gromadzi przed ekranami odbiorników sporą liczbę oglądających. Idea formatu polega na tym, że uczestnicy programu dostają każdego dnia nowe wyzwania, które często przekraczają ich granice, bariery, a do dyspozycji mają tylko dolara na jeden dzień. Oczywiście w widowisku z udziałem celebrytów nie brakuje emocji, dramatów i kontrowersji.

Już niedługo nastąpi emisja kolejnego sezonu “Azji Express”. Emisja nowej odsłony show najprawdopodobniej rozpocznie się jesienią tego roku. Pojawiły się już pierwsze przesłanki, kogo zobaczymy tym razem w popularnym show.

Kto wystąpi w 6. edycji "Azja Express"?

Na ten moment nie ma oficjalnej informacji ze strony ekipy “Azji Express”. Wiadomo jednak, że w nowym sezonie pojawi się Jan Błachowicz, który zdradził, że weźmie udział w show podczas rozmowy w “Dzień Dobry TVN”

Tak, to prawda. Będę w parze z kolegą - powiedział Błachowicz w rozmowie z Dorotą Wellman.

Portal “Plotek” donosi, że w programie wystąpi też Jessica Mercedes wraz z batem, Justinem Kirschnerem. Blogerka jakiś czas temu mówiła, że planuje wyruszyć w podróż z plecakiem. To jednak nie koniec ogłoszeń. 

Według serwisu w nowej odsłonie “Azji Express” pojawią się również: Piotr Głowacki, znany widzom z “Na dobre i na złe”, Aleksandra Adamska, Jacek Jelonek czy Mandaryna, która wykonała w swojej karierze słynny utwór “Ev'ry Night”.

Propozycję, by wziąć udział w reality show otrzymali także Krzysztof i Maja Rutkowscy.

Dostaliśmy propozycję udziału w programie "Azja Express". Zdjęcia mają być kręcone w Indonezji, która jest mi bardzo dobrze znana i świetnie się tam odnajduję. Pierwsze rozmowy już się odbyły. Jak na razie, więcej nie mogę powiedzieć - powiedział Rutkowski w rozmowie z “Super Expressem”.

Szykuje się ekscytująca edycja?

Jan Błachowicz, fot. KAPiF
Jan Błachowicz, fot. KAPiF
Jessica Mercedes, fot. KAPiF
Jessica Mercedes, fot. KAPiF
Piotr Głowacki, fot. KAPiF
Piotr Głowacki, fot. KAPiF
Jacek Jelonek, fot. KAPiF
Jacek Jelonek, fot. KAPiF
Marta Wiśniewska, fot. KAPiF
Marta Wiśniewska, fot. KAPiF
Aleksandra Adamska, fot. KAPiF
Aleksandra Adamska, fot. KAPiF
Krzysztof i Maja Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof i Maja Rutkowski fot. KAPiF
Tagi: TVN