Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Taniec z gwiazdami: Karolina szczerze o swoim zdrowiu. Pojawiły się kolejne problemy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.10.2022 10:00

Taniec z gwiazdami: Karolina szczerze o swoim zdrowiu. Pojawiły się kolejne problemy

Taniec z gwiazdami
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Karolina Pisarek w ostatnim czasie odnosiła coraz to nowsze sukcesy zawodowe i prywatne. Nagłe pogorszenie się stanu zdrowia zupełnie wywróciło jej świat do góry nogami. Badania ujawniły poważne problemy, z którymi boryka się modelka.

Telewidzowie coraz częściej mogli oglądać występy gwiazdy w programach rozrywkowych. Początkowo próbowała swoich sił w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a obecnie rywalizuje na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Podupadające zdrowie zupełnie zmieniło jej postrzeganie zawodowych planów.

Karolina Pisarek o kłopotach zdrowotnych

Modelka o osłabieniu pisała w mediach społecznościowych po pierwszym odcinku programu "Taniec z gwiazdami". Sytuacja była na tyle poważna, że gwiazda trafiła do szpitala i spędziła kilka dni pod opieką specjalistów. Wielu zastanawiało się nad jej dalszym udziałem w rywalizacji.

Mimo poważnych problemów Karolina Pisarek postanowiła kontynuować taneczną przygodę u boku wspierającego choreografa. Niedawno w jednym z wywiadów wyjaśniła, że choć może poruszać się już o własnych siłach, poprawa zdrowia wymaga dużo pracy. Ostatnie badania odkryły przed nią wiele spraw, o których dotąd nie miała pojęcia.

Badam się dalej. Jestem pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem sobie zniknął ot, tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym a drugim, drugim a trzecim, czwartym, a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy. Więc różnych rzeczy się ostatnio o sobie dowiaduję — wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Karolina Pisarek nie poddaje się mimo problemów

Modelka nie odrzuciła szansy udziały w "Tańcu z gwiazdami" mimo osłabienia. Choć spotkała się z surową oceną jurorów, nadal kontynuuje przygodę, dzięki głosom widzów programu.

Po jej relacjach w mediach społecznościowych można zauważyć, że cieszy się życiem, pomimo trudności. Niedawno wybrała się do włoskiej Werony na pokaz mody damskiej bielizny. Z powodu prób do kolejnych występów nie mogła pozwolić sobie na dłuższe wakacje i po zdjęciach na ściance wróciła do Polski.

Karolina Pisarek stara się funkcjonować bez większych zmian, mimo nieoczekiwanych wiadomości, które spadły na nią w ostatnim czasie. Obecnie, jak nigdy przedtem, docenia zdrowie i możliwość korzystania z życia.

Naprawdę trzeba jak najwięcej z życia korzystać. Kiedy zdrowie odmawia, to jest to najgorsze, co może nam się przydarzyć, zwłaszcza osobie, która chce się spełniać — przyznała.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Pisarek
instagram.com/karolina_pisarek
Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami" (fot. Polsat)
Karolina Pisarek
fot.instagram.com/rogeiro20/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Przyjaciółka zdradza, co dzieje się w życiu Piotra i Karoliny Kraśków. Sytuacja jest poważna

  2. Księżna Kate wyprowadziła Karola z równowagi. Wściekał się na nią jeszcze zanim poznał Meghan

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Jastrzabpost