Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek na parkiecie, jurorzy bezlitośni
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.09.2022 21:51

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek na parkiecie, jurorzy bezlitośni

Taniec z gwiazdami EA
Piotr Molecki/East News

Dzisiejszy odcinek programu "Taniec z gwiazdami" budził wiele emocji. Przede wszystkim ze względu na udział Karoliny Pisarek, która cały ostatni tydzień spędziła w szpitalu, gdzie lekarze walczyli ze wszystkich sił o jej zdrowie. Widzowie byli świadkami ogromnego wzruszenia.

Informowaliśmy przed kilkoma godzinami, że producenci programu wymagali od Karoliny specjalnej zgody od lekarza. Modelka miała dostarczyć ją dziś do godziny 13, jeśli chciała wziąć udział w programie. Pisarek czeka operacja, jednak zabieg ten może poczekać.

Karolina Pisarek w programie "Taniec z gwiazdami"

Jeszcze wczoraj nie było wiadomo, czy Karolina wystąpi w drugim odcinku "TzG". Okazało się jednak, że stan modelki poprawił się na tyle, by lekarz mógł wyrazić zgodę na jej udział w programie na żywo. Ze względu na jej stan wraz z Michałem Bartkiewicze zaprezentowali bardzo uproszczony układ choreograficzny.

Para numer 3 zaprezentowała emocjonalny taniec współczesny do utworu "Cześć, jak się masz" Sobla i Sanah. Ruchy taneczne Pisarek zostały ograniczone do niezbędnego minimum, jednak przekaz uczuć i tak był jasny dla publiczności, zebranej w studiu.

Po występie jurorzy podziękowali uczestniczce za udział w programie i odnalezienie wewnętrznej siły. Wyrazili też nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie mogła zaprezentować nieco więcej. Iwona Pavlović już drugi raz w tym sezonie przyznała parze 1 punkt, przeprosiła jednak za to, wyjaśniając, że musi oceniać kroki i układy.

Pozostała punktacja od jury wyglądała następująco: Andrzej Piaseczny – 7 punktów, Michał Malitowski – 2 punkty, Andrzej Grabowski – 7 punktów. Razem Karolina i Michał otrzymali więc 17 punktów.

Sama Karolina także nie kryła wzruszenia i łez. Podkreśliła, że nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań do uczestniczenia w programie i chce pojawić się w kolejnych odcinkach. Jej stan był jednak bardzo poważny. "Nie mogłam chodzić, nie mogłam wstać" opowiadała o swoich przejściach.

Zobacz zdjęcia i film:

Taniec z gwiazdami
Kadr z: "Taniec z gwiazdami", Polsat (2022)
Taniec z gwiazdami
Kadr z: "Taniec z gwiazdami", Polsat (2022)
Taniec z gwiazdami
Kadr z: "Taniec z gwiazdami", Polsat (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Taniec z gwiazdami: Uwielbiany uczestnik już nie zatańczy w programie. Dostał zaskakującą propozycję

  2. Wellman i Prokop odejdą z "DDTVN"? Jedno zdjęcie zaniepokoiło fanów. "Proszę się wytłumaczyć"

  3. Burza po występie Ukrainki w polskim "Mam Talent", TVN przerywa milczenie. Jest oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].