Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zdenerwowana przez Roberta
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.10.2022 11:42

"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zdenerwowana przez Roberta

Taniec z gwiazdami
Świat Gwiazd

"Taniec z Gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę, a tymczasem Iwona Krawczyńska podczas wywiadu nagle wypaliła o jej relacji z Robertem Rowińskim. Rzucając z oczu iskry i ledwo hamując emocje, przyznała, że tancerz niesamowicie ją denerwuje. Mocne napięcie pomiędzy nimi przyniosło nieoczekiwany efekt.

Ilona Krawczyńska z teamu "Siostry ADiHD" burza przeszła przez 8 odcinków i dzięki wyraźnej sympatii, jaką zapałali do niej widzowie, wraz ze swoim trenerem, Robertem Rowińskim dotarła do półfinału. Do tej pory nikt jednak nie znał prawdy o ich specyficznej relacji. Teraz influencerka ujawniła wszystko.

"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska nagle wypaliła do kamery: "Denerwuje mnie niesamowicie"

W 8. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" atmosfera wyraźnie się zagęściła. Na parkiecie pary popisywały się już nie jednym, a dwoma przygotowanymi układami, a na treningach odwiedzili ich sami jurorzy. Ilonę Krawczyńską i Roberta Rowińskiego odwiedziła Iwona Pavlović. Trzeba przyznać, że modelka nie mogła trafić lepiej.

Para numer 1 zaprezentowała dwa zupełnie odmienne tańce i pokazała dwie różne twarze "siostry ADiHD". W rozmowie z reporterką "Świata Gwiazd" uczestniczka nie ukrywała, że w Fokstrocie musiała odrzucić część własnej charyzmy i dynamiki na rzecz delikatności, jednak w ognistym Pasodoble po prostu wyraziła siebie. I do dosłownie!

W rozmowie Ilona podkreśliła, jak wspaniałym nauczycielem jest jej partner, jednak nie mogła powstrzymać się od całkowitej szczerości na jego temat. Aż podniosła głos, kiedy bez namysłu rzuciła prosto w kamerę:

– Denerwuje mnie niesamowicie! To trzeba zaznaczyć.

Rowiński aż wybuchł śmiechem. Tymczasem okazuje się, że napięcie pomiędzy tancerzami przyniosło nieoczywiste skutki na parkiecie. Krawczyńska stwierdziła, że wściekłość motywuje ją do nauki, a w płomiennym Pasodoble przerodziła się wręcz w rodzaj "tajemniczego składnika", który sprawił, że drugi taniec był... wyśmienity!

Rozemocjonowany Robert przeżywał to, jak bardzo zirytował partnerkę przed ostatnim występem, a ona na samo wspomnienie otworzyła szeroko oczy i wydała zduszone "Ale jak!".

– No z taką złością zatańczyłam, że aż to Pasodoble lepiej nam zagrało! – przyznała.

Pavlović była zachwycona. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w półfinale "Tańca z Gwiazdami"

Tego samego zdania byli jurorzy "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović, która towarzyszyła parze na treningach, nie kryła dumy i zadowolenia z postępów uczestniczki. Zresztą Ilona Krawczyńska także mocno wzięła sobie jej uwagi do serca.

– Pani Iwona, generalnie za*ebista kobitka – podsumowała modelka – [...] Tańcząc tego fokstrota, będę miała ją z tyłu głowy. Będę tańczyć z Robertem, ale i trochę z Iwoną.

– Uważam, że bardzo dobrze pokazałaś to, co robiłyśmy. [...] Tak pięknie poprawiłaś stopy! [...] Ja jestem bardzo z ciebie zadowolona i dumna – oceniła pierwszy taniec Czarna Mamba.

Fokstrotowi zabrakło zaledwie jednego punktu do pełnej puli, jednak Pasodoble, w które tancerze władowali tak wiele emocji i iskier, zgarnęło pełny komplet dziesiątek. Andrzej Grabowski wpadł w zachwyt, a Pavlović oświadczyła z niedowierzaniem:

– Rozmawiałyśmy na treningu o tym "czymś" i nie wiedziałaś, co to jest, to właśnie to jest to, co pokazałaś teraz! Nie była to pierwsza "dyszka" od najsurowszej jurorki ani pierwsza "czterdziestka", jednak para przyjęła tę przychylność z wielkimi emocjami, a Ilona stwierdziła nawet, że dziś nie będzie mogła zasnąć. Biorąc pod uwagę tak fantastyczne wyniki, można śmiało stwierdzić, że konkurencja w następnym odcinku będzie naprawdę zacięta.

Taniec z gwiazdami (66)
fot. Świat Gwiazd
Taniec z gwiazdami (67)
fot. Świat Gwiazd
Taniec z gwiazdami (64)
fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
Taniec z gwiazdami (65)
fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

Zobacz całą rozmowę:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Ania Lewandowska pokazała się bez grama makijażu. Zaniemówiliśmy, jedna rzecz od razu rzuca się w oczy

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.