Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z gwiazdami": Będzie zmiana wśród prowadzących? Media donoszą o przejściu do TVN
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.02.2023 12:21

"Taniec z gwiazdami": Będzie zmiana wśród prowadzących? Media donoszą o przejściu do TVN

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

Izabela Janachowska w lipcu 2021 roku związała się z Polsatem, gdzie spełniała się jako prowadząca programu “Taniec z Gwiazdami”, a także formatu o tematyce ślubnej. Media poinformowały o wielkich zmianach w karierze Izy i przeniesieniu do konkurencji.

Swoją karierę telewizyjną rozpoczęła od występu w “Tańcu z Gwiazdami” jako profesjonalna tancerka. Po latach wróciła do formatu, ale w roli prezenterki. Czyżby to nie koniec wielkich zmian?

Izabela Janachowska gwiazdą programu "Taniec z Gwiazdami"

Obecnie Izabela Janachowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Swoją karierę medialną rozpoczęła od występu w “Tańcu z Gwiazdami”, emitowanego wówczas na stacji TVN. Wtedy spełniała się w roli tancerki i trenerki. Warto wspomnieć, że gwiazda reprezentuje najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Kiedy taneczny format przeniósł się do Polsatu i zmienił nazwę na "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", Izabela przeniosła się do konkurencji. Z czasem zrezygnowała z udziału w show, a wszystko przez poważną kontuzję kolana.

"M jak miłość": To dlatego postać Damiana zniknęła z serialu. Szanse na powrót są nikłe

Izabela Janachowska prowadzącą "Taniec z Gwiazdami"

W 2014 roku Izabela Janachowska zajęła się organizacją własnego ślubu. Wówczas też zdobyła wiedzę i doświadczenie, związaną z planowaniem ceremonii i postanowiła się nią podzielić z innymi. Tak też powstała seria programów ślubnych, w których gospodynią była właśnie Iza. 

Z czasem kariera gwiazdy zaczęła nabierać tempa, a prezenterka otrzymywała kolejne angaże. Jednym z nich był powrót do “Tańca z Gwiazdami”, jednak tym razem w roli prowadzącej. Przez kilka sezonów spełniała się więc jako prezenterka, dzieląc się pozycją z Pauliną Sykut-Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem.

Media informują o odejściu Izabeli Janachowskiej z Polsatu

Ku zaskoczeniu wielu, Super Express nagle poinformował o rzekomym odejściu Izabeli Janachowskiej z Polsatu, na rzecz stacji TVN. Tabloid zdobył powyższe rewelacje od informatora z Polsatu.

Ponadto ich źródło twierdzi, że w sprawę ma być zamieszany również nowy prezes Polsatu, a były TVN-u, Edward Miszczak. 

Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal. Iza ma wrócić do TVN — twierdzi informator Super Expressu, związany ze stacją Polsat. 

Zobacz zdjęcia:

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, "Taniec z Gwiazdami" XIII edycja Polsat - finał, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, "Ślub doskonały" - premiera filmu, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, Wiosenna ramówka Polsat i Polsat Box Go, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Super Express