Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Tak mieszkają Krystian Wieczorek i jego żona, była gwiazda "M jak miłość". Niespotykana rezydencja
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.03.2023 10:00

Tak mieszkają Krystian Wieczorek i jego żona, była gwiazda "M jak miłość". Niespotykana rezydencja

Krystian Wieczorek
KAPiF; instagram.com/krystian_wieczorek_official

Krystian Wieczorek znany jest przede wszystkim z roli Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość". Choć serialowe perypetie jego bohatera układają się różnie, w życiu prywatnym jest szczęśliwym ojcem i mężem. Wraz z rodziną mieszka w zachwycającej posiadłości, której pozazdrościć mogłaby mu niejedna gwiazda.

Gwiazdor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu jego fani mogli zobaczyć, jak mieszka. Rezydencja w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim robi niemałe wrażenie. 

Krystian Wieczorek i jego rodzina

Krystian Wieczorek od lat wciela się w postać prawnika Andrzeja Budzyńskiego w cieszącym się niesłabnącą popularnością serialu “M jak miłość”. Widzowie z wypiekami na twarzy obserwują wzloty i upadki relacji jego bohatera z żoną Magdą (Anna Mucha). 

Prywatnie, jego życie dalekie jest jednak od kontrowersji i nieoczekiwanych “zwrotów akcji”. Od siedmiu lat gwiazdor jest w szczęśliwym małżeństwie z aktorką Marią Szafirską, która w “emce” kilka lat temu zagrała nauczycielkę Ani. Para doczekała się też córeczki Anielki, która przyszła na świat w 2018 r. 

Krystian Wieczorek jest wybitnie rodzinnym człowiekiem, o czym świadczyć mogą, chociażby jego zdjęcia w mediach społecznościowych. Chętnie fotografuje się z rodziną podczas wspólnego spędzania czasu. 

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Zachwycająca posiadłość gwiazdora "M jak miłość"

Krystian Wieczorek stroni od ujawniania szczegółów dotyczących swojego prywatnego życia, ale fani mają u niego specjalne względy. Obserwujący jego profil na Instagramie mogą zatem zobaczyć, jak żyje i mieszka popularny aktor

Gwiazdor zdecydował się na posiadłość znajdującą się z dala od miejskiego zgiełku stolicy, w rejonie, w którym może mieć bezpośredni kontakt z naturą. Jego rezydencja mieści się w Białobrzegach, tuż nad Zalewem Zegrzyńskim

W otoczeniu przyrody

Życie poza miastem wiąże się z przydomowymi obowiązkami, z których gwiazda “M jak miłość” wywiązuje się znakomicie. Co więcej, czerpie z nich radość. W mediach społecznościowych Krystiana Wieczorka odnaleźć możemy zdjęcia, na których dumnie pozuje z grabiami czy sekatorem

W wolnych chwilach, chcąc odpocząć od pracy w telewizji, aktor może wylegiwać się na znajdującym się na terenie jego posesji hamaku. Wraz z małżonką często udaje się też na odprężające spacery nad wodę. 

Zobacz zdjęcia: 

KAPiF

fot. KAPiF