Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tadeusz Sznuk przerwał odcinek „Jednego z dziesięciu”. Zabrakło mu pytań
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:35

Tadeusz Sznuk przerwał odcinek „Jednego z dziesięciu”. Zabrakło mu pytań

Jeden z dziesięciu
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Niesamowity odcinek "Jednego z dziesięciu" - jeden z uczestników znał odpowiedzi na wszystkie pytania. Tadeusz Sznuk musiał wcześniej przerwać odcinek.

Najnowszy odcinek "Jednego z dziesięciu" zszokował wszystkich. Prowadzący musiał wcześniej zakończyć odcinek, zabrakło mu pytań.

Niezwykły odcinek "Jednego z dziesięciu"

"Jeden z dziesięciu" jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Prowadzony przez Tadeusza Sznuka quiz sprawdzający wiedzę ogólną uczestników od lat cieszy się nieustającą popularnością. Nadawany jest nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat.

Formuła programu jest prosta - z grona wszystkich uczestników do finału przechodzi trójka z najlepszym wynikiem. Spośród nich 20 najlepszych uczestników w całym sezonie zostaje zaproszonych do wielkiego finału.

Najnowszy odcinek jednak znacznie różnił się od pozostałych. Wszystko za sprawą niezwykłego uczestnika, pana Tomasza Orzechowskiego. Mężczyzna zostawił swoich rywali daleko w tyle, odpowiadając prawidłowo na prawie wszystkie zadane mu pytania.

Jednak to finał tego odcinka przyniósł najwięcej emocji - Tadeusz Sznuk musiał zrobić coś, co nigdy wcześniej nie miało miejsca w programie. Odcinek zakończył się wcześniej niż planowano.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pobity rekord w "Jednym z dziesięciu"

Pan Tomasz Orzechowski od początku odcinka szedł jak burza. Spośród zadawanych mu pytań tylko na jedno nie odpowiedział poprawnie, a chętnie brał dodatkowe pytania na siebie. Dzięki temu szybko zdobył przewagę nad resztą uczestników i przeszedł do finału.

Tam również odpowiadał na pytania bezbłędnie, przez co doszło w końcu do sytuacji, która nigdy wcześniej nie miała miejsca. Tadeuszowi Sznukowi bowiem skończyły się pytania. Musiał w związku z tym szybciej zakończyć odcinek, a uczestnikowi dodać punkty za niewykorzystane szanse.

- No ja muszę powiedzieć, że postawiliśmy wysoką poprzeczkę, ciekaw jestem, jakie będą dalsze odcinki tej serii - przyznał zdziwiony prowadzący.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: youtube.com, se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: TVP