Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tadeusz Sznuk mógł stracić pracę w TVP
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:44

Tadeusz Sznuk mógł stracić pracę w TVP

Tadeusz Sznuk
TRICOLORS/East News

Trudno wyobrazić dziś sobie kultowy polski teleturniej "Jeden z dziesięciu" bez legendarnego prowadzącego Tadeusza Sznuka. Program emitowany jest na antenie TVP od 27 lat, a gospodarzem show niezmiennie jest popularny dziennikarz. Okazało się jednak, że Telewizja Polska planowała zastąpić Tadeusza Sznuka innym prowadzącym.

Z książki Romana Czejarka "Kultowe teleturnieje" dowiadujemy się, że TVP planowało zmienić gospodarza słynnego programu "Jeden z dziesięciu". Czy Tadeusz Sznuk wie, kim stacja próbowała go zastąpić?

Tadeusz Sznuk mógł stracić posadę w TVP

Słynny teleturniej "Jeden z dziesięciu" istnieje na antenie TVP od 27 lat. Od samego początku, czyli od 1994 roku gospodarzem programu jest znany i ceniony dziennikarz Tadeusz Sznuk. Po latach okazało się, że Telewizja Polska planowała zastąpić kultowego prowadzącego kimś innym. Nagrano nawet pilotażowy odcinek z udziałem nowego gospodarza.

Program TVP "Jeden z dziesięciu" mógł mieć nowego prowadzącego

Z książki Romana Czejarka pod tytułem "Kultowe teleturnieje", której fragment znalazł się na portalu książki.wp.pl możemy dowiedzieć się, że były plany zastąpienia Tadeusza Sznuka nowym gospodarzem show "Jeden z dziesięciu". Co ciekawe, znany dziennikarz do dziś nie ma pojęcia, kto mógłby wskoczyć na jego miejsce i poprowadzić legendarny teleturniej.

-Wiem, że nagrano przynajmniej jeden pilotażowy odcinek z inną osobą. Taka tajemnica zbyt długo mimo wszystko się nie utrzyma. Zawsze prędzej czy później ktoś coś powie. Ale nie wiem, kto to był — wyznał prowadzący program TVP "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk

Do dziś nie poznaliśmy tożsamości osoby, która podjęłaby się zastąpić Tadeusza Sznuka na miejscu gospodarza popularnego teleturnieju TVP "Jeden z dziesięciu". Nie wiadomo również, dlaczego stacja miała w planach wprowadzenie zmian na stanowisko prowadzącego show.

A czy Wy wyobrażacie sobie kultowe "Jeden z dziesięciu" bez Tadeusza Sznuka w roli prowadzącego program?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].