Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Sex Education" wraca z 4. sezonem. Z produkcji odchodzi kolejna gwiazda
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.08.2022 22:08

"Sex Education" wraca z 4. sezonem. Z produkcji odchodzi kolejna gwiazda

Sex Education
Kadr z: "Sex Education", Netflix (2021)

Netflix potwierdził już, że powstanie czwarty sezon serialu "Sex Education". Niestety ma on być ostatnią serią tej także w Polsce bijącej rekordy popularności produkcji. Fani, którzy mają nadzieję na powrót wszystkich znajomych twarzy, muszą się jednak rozczarować – w finalnej odsłonie zabraknie wielu uwielbianych postaci.

Data premiery 4. sezonu serii Netflixa nie jest jeszcze znana. Wiadomo za to, że w kolejnych odcinkach zobaczymy bohaterów już w college'u. Pojawią się też nowi bohaterowie, lecz z częścią dotychczasowej obsady trzeba będzie się pożegnać.

Kto odchodzi z "Sex Education"? Zmiany w obsadzie serialu Netflixa

W ostatnim sezonie produkcji pojawią się wszyscy główni bohaterowie. Powróci zatem Otis (Asa Butterfield), Jean Milburn (Gillian Anderson), Eric (Ncuti Gatwa) i Jackson (Kedar Williams-Stirling). Nie wiadomo zatem, czy zobaczymy Maeve (Emma Mackey), która w trzeciej serii wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Niestety, kilka uwielbianych postaci drugoplanowych już nie wróci. Zakończenie swojej przygody z serialem ogłosiły do tej pory aż cztery aktorki. Pierwszą z nich jest Simone Ashley, która w produkcji wcielała się w Olivię Hanan. Gwiazda musiała zrezygnować, ponieważ zdjęcia kolidowałyby z jej pracą na planie serii "Brigertonowie", gdzie gra jedną z głównych ról.

Widzowie nie zobaczą też Oli Nyman, którą gra Patricia Allison. Aktorka zdecydowała, że nie dołączy do ekipy w 4. sezonie. "Pojawiły się inne możliwości zawodowe. Grałam przez trzy lata w Sex Education i naprawdę to uwielbiałam" wyznała w wywiadzie dla radiowego programu "Breakfast With Yinka and Shayna Marie".

Z "Sex Education" Netflixa odchodzą kolejne aktorki

Mamy także złe wiadomości dla fanów Lily Iglehart, czyli charyzmatycznej autorki opowiadań fanowskich. Wcielająca się w tę postać Tanya Reynolds ogłosiła, że odchodzi z produkcji Netflixa wkrótce po tym, jak zrobiła to Patricia Allison, czyli jej serialowa dziewczyna.

Lily też nie wróci. Jej historia została całkiem ładnie domknięta w finale trzeciego sezonu – wyznała aktorka w wywiadzie dla "Digital Spy". Dodała też, że należy zrobić miejsce dla nowych postaci. Wiadomo zresztą, że Reynolds zajmuje teraz praca na planie serialowej komedii "I hate you".

Tę smutną listę zamyka Rakhee Thakrar, grająca nauczycielkę Emila Sands, która stworzyła uroczy duet z Colinem Hendricksem (Jim Howick) i dzielnie wspierała swoich uczniów, zawsze biorąc ich stronę w sporach z dyrektorem Michaelem Groffem (Alistair Petrie). Aktorka powiedziała w oświadczeniu, że na razie nie może zdradzić, czemu odchodzi z serialu.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" ogłosiła odejście. Teraz wyjawiła prawdziwy powód, fani nalegali

  2. Strasburger nie wytrzymał, wyznał całą prawdę ws. małżeństwa. Internauta: "kocha jego pieniądze"

  3. Księżna Diana przewidziała własną śmierć? Dwa lata wcześniej mówiła o wypadku Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].