Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Roksana Węgiel podłączona pod kroplówkę! Co dalej z "TzG"? Smutne słowa
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.03.2024 10:19

Roksana Węgiel podłączona pod kroplówkę! Co dalej z "TzG"? Smutne słowa

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF

Roksana Węgiel kilka dni temu zmuszona była przerwać treningi do “Tańca z Gwiazdami”. Teraz pokazała bardzo niepokojące zdjęcie. Przekazała, co dalej z jej udziałem w programie.

Roksana Wegiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana jest uczestniczką najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Program wrócił do ramówki Polsatu po ponad rocznej przerwie. Jeszcze zanim się zaczął, wzbudzał mnóstwo emocji. Młoda wokalistka była jedną z pierwszych ujawnionych gwiazd tej edycji. Niemal natychmiast też stała się faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli. Bukmacherzy właśnie ją typują na zwyciężczynię. 

Młodzi, piękni, utalentowani! - zachwycała się Kasprzyk. Wszystko było tak piękne, ale troszeczkę takie Barbie... Powiem ci i to weź do siebie.[…] Na razie jest pięknie, ale trochę oschło - oceniła jej występ Czarna Mamba.
 

Na parkiecie pojawia się u boku Michała Kassina. W pierwszym odcinku zatańczyli cha-chę i rozgrzali publikę do czerwoności. 

Czy Roksana pojawi się w  kolejnym odcinku? Wiadomo, że przerwała treningi.

Tak Roksana Węgiel wkupuje się w łaski ekipy "Tańca z Gwiazdami". Wszystko pokazano w sieci Roxie Węgiel w ekstremalnie krótkiej mini na ramówce Polsatu. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Roksana Węgiel przerwała treningi do "TzG"

Roksana poświęciła mnóstwo czasu, żeby jak najlepiej zaprezentować się na parkiecie “TzG”. Tygodniami relacjonowała, jak wyglądają jej treningi. Często nawet do późnych godzin ćwiczyła na sali, łącząc wszystko z innymi zawodowymi zobowiązaniami. 

W pierwszym odcinku poszło jej znakomicie, ale niestety treningi do kolejnego musiała nagle przerwać. “Fakt” dowiedział się wówczas, że wokalistka nie pojawiła się na sali, a wszystko przez problemy ze zdrowiem. Roksana mocno się przeziębiła i nie była w stanie trenować.

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF

Czy jej udział w kolejnym odcinku stoi pod znakiem zapytania? Właśnie wszystko wyjaśniła swoim fanom. Zdjęcie mocno niepokoi.

Roksana Węgiel podłączona pod kroplówkę

Roksana ma za sobą naprawdę intensywny czas. Wokalistka nie tylko bardzo dużo trenowała, ale też szykuje się do trasy koncertowej. Artystka zaledwie kilka dni temu zagrała dla publiczności w Warszawie, gdzie ogłosiła, jak będą wyglądały nadchodzące występy.

Niestety w środku tygodnia jej organizm mocno się zbuntował. Roksana potrzebuje oddechu, a przeziębienie mocno dało się jej we znaki. Od dwóch dni fani zastanawiają się co z jej dalszym udziałem w programie. Wokalistka w końcu przerwała milczenie. Na Instagramie pokazała się z podłączoną kroplówką i opisała, co się dzieje. 

Nie zawsze jest kolorowo. Rozłożyło mnie totalnie… W niedzielę kolejny odcinek tańca więc trzeba szybko działać z kuracją… Jeśli dałam sobie zaaplikować kroplówkę, to domyślcie się sami, jak było. Trzymajcie kciuki, żebym do niedzieli odzyskała siły. dbajcie o siebie - wyjaśniła. 

Wygląda na to, że stan Roxie jest poważny. Pozostaje trzymać kciuki za to, by szybko wróciła do pełni sił i pojawiła się w drugim odcinku programu. 

Roksana Węgiel pod kroplówką, fot.Instagram
Roksana Węgiel pod kroplówką, fot.Instagram
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF