Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Pytanie na śniadanie" z NOWYM prowadzącym! To on stworzy duet z Anną Popek
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.08.2023 14:50

"Pytanie na śniadanie" z NOWYM prowadzącym! To on stworzy duet z Anną Popek

Nowy prowadzący w "Pytaniu na śniadanie", fot. TVP
Nowy prowadzący w "Pytaniu na śniadanie", fot. TVP

Nowy prowadzący w “Pytanie na śniadanie”. Jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP powitał w swoich szeregach znanego aktora. Gospodarz zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

"Pytanie na śniadanie" z nowym prowadzącym

“Pytanie na śniadanie” niezmiennie cieszy się sympatią widzów. Polki i Polacy każdego poranka tłumnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić pierwsze momenty dnia ze swoimi ulubionymi prezenterami.

Niestety, w ostatnim czasie zmuszeni zostali do pożegnania się z jednym z nich. O rozstaniu z show zadecydował Łukasz Nowicki, który postanowił poświęcić się życiu rodzinnemu. Wszystko wskazuje na to, że państwowa telewizja znalazła już jego następcę.

Tylko u nas: Wersow podjęła decyzję w sprawie chrzcin córeczki. Właśnie zdradziła nam prawdę. "Zastanawialiśmy się"

Nowy prowadzący "Pytania na śniadanie"

Postać o której mowa znana jest z dużego poczucia humoru, które podziwiać mogliśmy chociażby w legendarnym Kabarecie Olgi Lipińskiej. To cecha, która z pewnością pokochają widzowie “Pytania na śniadanie”.

Gwiazdor ma też już doświadczenie w programach telewizyjnych. W Polsacie prowadził “Dziewięciu wspaniałych”, a w Telewizji Polskiej “Ja to znam!” i “Rodzina jak z nut”. Świetnie sprawdzał się również jako aktor, chociażby w “Bulionerach”, czy “Złocie dezerterów”.

pytanie na śniadanie.png
Prezenterzy “Pytania na śniadanie”, fot. KAPiF

Kto w duecie z Anną Popek w "Pytaniu na śniadanie"?

Większość z czytelników z pewnością domyśliła się już, że chodzi o Roberta Rozmusa. Jak donosi portal Wirtualne Media, to właśnie on poprowadzi już wkrótce “Pytanie na śniadanie”.

Aktor pojawi się w duecie z Anną Popek, a para zadebiutuje już 12 sierpnia. Czy nowy gospodarz zdoła przekonać do siebie widzów, zwłaszcza po niedawnym pożegnaniu Łukasza Nowickiego? Jesteśmy przekonani, że tak!

Robert Rozmus (1).png
Robert Rozmus, fot. KAPiF
Robert Rozmus (2).png
Robert Rozmus, fot. KAPiF
Robert Rozmus (3).png
Robert Rozmus, fot. KAPiF

Źródło: wirtualnemedia.pl