Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Przyjaciółki": Do obsady dołączyła nowa gwiazda. To aktorka znana z seriali TVN
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.07.2022 21:55

"Przyjaciółki": Do obsady dołączyła nowa gwiazda. To aktorka znana z seriali TVN

"Przyjaciółki" EA
Pawel Wodzynski/East News

Serial stacji Polsat "Przyjaciółki" od lat przyciąga przed telewizory wielu Polaków. Jesienią tego roku na antenie pojawi się już dwudziesta seria. Właśnie okazało się, że do głównej obsady produkcji dołączy całkiem nowa postać. To aktorka, która do tej pory była kojarzona głównie ze stacją TVN.

Serial opowiadający o losach czterech przyjaciółek z Warszawy emitowany jest od 2012 roku. Opowiada o koleżankach z liceum, które po latach odnawiają swoją relację. W rolach głównych występują Małgorzata Socha (Inga Gruszewska), Joanna Liszowska (Patrycja Kochan), Anita Sokołowska (Zuzanna Markiewicz) i Magdalena Stużyńska (Anna Strzelecka).

Gwiazda TVN w obsadzie serialu "Przyjaciółki"

Twórcy programu ogłosili właśnie, że do obsady lubianego serialu dołączy nowa gwiazda. Na szczęście nie zastąpi ona żadnej z bohaterek, lecz wystąpi jako całkiem nowa postać o imieniu Marta. Ma ją zagrać Laura Breszka.

Poznajcie Martę! Postać bardzo tajemniczą, którą poznacie bliżej w 20. sezonie. W rolę Marty wciela się Laura Breszka. Jak myślicie, czy namiesza w serialowym życiu Przyjaciółek? – czytamy na oficjalnym profilu stacji.

Laura Breszka do tej pory występowała w produkcjach TVN. Szerszą popularność przyniosła jej rola Agnieszki w serialu "Julia". Później zagrała Malenę Pisarek w znanym hicie "Singielka". Widzowie polubili ją też jako Magdę w "Ciszy nad Rozlewiskiem" stacji TVP.

W 2017 roku dołączyła do obsady programu "SNL Polska", w którym prowadzi skecze oraz satyryczny panel "Weekend Update". Miała też prowadzić autorski program "Doniesienia" na platformie Player, jednak zrezygnowano z jego emisji już po pierwszym odcinku. Ostatnio można ją było zobaczyć w serii TVN "Tajemnica zawodowa" oraz "Zakochani po uszy" TVN7.

Aktorka w przeszłości związana była z Antkiem Królikowskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Także jej związek z Mateuszem Królem nie trwał zbyt długo. Breszka wychowuje córkę o imieniu Lea, nie wiadomo jednak, kto jest jej ojcem. W 2019 roku adoptowała syna zmarłej siostry, Daniela.

Jesteście ciekawi nowej postaci w serialu?

Zobacz zdjęcia:

Przyjaciółki EA
Laura Breszka, fot. TRICOLORS/East News
Przyjaciółki
Obsada aktorska serialu "Przyjaciółki", fot. instagram.com/magdalenastuzynska
Przyjaciółki
Obsada aktorska serialu "Przyjaciółki", fot. instagram.com/magdalenastuzynska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Księżna zaliczyła ogromną wpadkę, wszystko widać na zdjęciach. Długo nie zapomną jej tego, co włożyła

  2. "Taniec z gwiazdami". Z kim zatańczy Jacek Jelonek? Polscy tancerze mieli odmówić

  3. Magda Gessler już nie wytrzymała, podsumowała Tomasza Lisa: "pochylę się nad Tobą". Wyciekły mocne słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].