Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Przepłakana noc, ciąża i żądza namiętności. Widzów "Na Wspólnej" czeka prawdziwa dawka emocji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.05.2023 14:20

Przepłakana noc, ciąża i żądza namiętności. Widzów "Na Wspólnej" czeka prawdziwa dawka emocji

Na Wspólnej
Kadr z serialu "Na Wspólnej", prod. Fremantle

Scenarzyści "Na Wspólnej" przeszli samych siebie, by zagwarantować widzom emocje na najwyższym poziomie. W najbliższych odcinkach bohaterowie przeżyją szał uniesień i gorzki smak miłosnego rozczarowania. Nie zabraknie również ciąży!

Produkcja TVN szykuje prawdziwy rollercoaster w życiu kilku bohaterów. Najbliższe epizody zgłębią przede wszystkim ich romantyczne relacje. Widzowie poczują wypieki na twarzy z powodu gorących scen, a także uronią łezkę nad jedną z bohaterek.

"Na Wspólnej": nieszczęśliwa miłość zawita do Uli

Życie Uli wywróci się do góry nogami, gdy jej zauroczenie Igorem stanie się niebezpiecznym zadurzeniem. Dziewczyna nie będzie chciała jeść, rozmawiać, a noce miną jej na bolesnym płaczu.

Sytuacja stanie się na tyle poważna, że bohaterka w pewnym momencie zasłabnie na dziedzińcu szkoły. Wiadomość będzie ciosem również dla Kamila, który nie będzie mógł uwierzyć w decyzję dziewczyny. To jednak nie koniec zaskakujących zwrotów akcji.

Marcin Hakiel otworzył się na temat rozwodu z Katarzyną Cichopek. Zdradził szczegóły procesu

Ciąża w "Na Wspólnej"

W serialu zostanie poruszona również kwestia ciąży jednej z bohaterek. Gdy Antosia wraz z matką odwiedzi lekarza, dowie się, że jest już w 9. tygodniu ciąży. Obie ze strachem przyjmą wiadomość, tym bardziej że dziewczyna jest po przeszczepie nerki.

Choć lekarka będzie uspokajała przyszłą matkę, adrenalina jeszcze bardziej podskoczy Antosi. Wszystko przez to, że ginekolożka będzie musiała zarejestrować stan bohaterki. Od tego momentu poczuje się ona niczym w pułapce. 

Chwile uniesień rozpalą widzów do czerwoności

W 3619. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą również świadkami pikantnych scen pomiędzy Mają i Dexem. Dziewczyna będzie zła na Kubę po jego wyjeździe do Berlina. Spotkanie z przyjacielem przerodzi się w randkę zakrapianą alkoholem.

Wieczorem duet zapomni o wszelkich zahamowaniach i zacznie się namiętnie całować. Odcinek pełen zwrotów akcji można obejrzeć już w poniedziałek, 8 maja, o godzinie 20:15 w TVN.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Interia