Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Prowadzące "Dzień Dobry TVN" zamarły, Ostrowska rzuciła wulgaryzmem. Nie dało się "wypikać". "Już cię nie zaproszą"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.03.2023 11:50

Prowadzące "Dzień Dobry TVN" zamarły, Ostrowska rzuciła wulgaryzmem. Nie dało się "wypikać". "Już cię nie zaproszą"

Dzień Dobry TVN
fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Każdego dnia widzowie stacji TVN mogą zasiąść z poranną kawą przy telewizorze i śledzić uwielbiany program “Dzień Dobry TVN”. W niedzielnym odcinku poruszono wiele ciekawych tematów, a jedną z gościń była Małgorzata Ostrowska. 

W trakcie rozmowy o gwarach i regionalizmach Małgorzata Ostrowska podzieliła się z widzami ciekawostką. Nieoczekiwanie powiedziała brzydkie słowo. Wszystko się nagrało. 

Zaskakujące wydarzenia w "Dzień Dobry TVN"

Poranny program niezmiennie od lat zaskakuje widzów. W formacie występują eksperci z rozmaitych dziedzin, którzy poruszają przeróżne tematy. Niekiedy zdarza się, że w jednym odcinku widzowie przebrną przez mnóstwo tematów, dzięki którym mogą poznać ciekawostki, a także wdrożyć w życie rady specjalistów. 

Oprócz profesjonalistów w programie występują znane osobistości, które zabierają głos w różnych kwestiach. W niedzielnym wydaniu mogliśmy zobaczyć m.in. piosenkarkę Małgorzatę Ostrowską, która na wizji powiedziała coś zaskakującego. Nawet prezenterki wyraziły swoje zaskoczenie. 

"Azja Express": Łzy Adama Zdrójkowskiego. Wyznanie jego taty porusza do głębi

Katarzyna Ostrowska zaklnęła na wizji

Niedzielne wydanie “Dzień Dobry TVN” poprowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. W studiu miały przyjemność porozmawiać z Leszkiem Stankiem, choreografem pochodzącym ze Śląska oraz Małgorzatą Ostrowską, która część swojego życia spędziła w Poznaniu. 

W programie poruszono temat gwary i regionalizmów. Zaproszeni goście wymieniali się kolejnymi słowami i zwrotami, których używa się w ich rodzimych terenach. 

Nie wiem, czy cenzura to puści, ale w Poznaniu można całkiem bezkarnie sobie popie*dolić, czyli poplotkować i nie jest to absolutnie żaden wulgaryzm — powiedziała na wizji Małgorzata Ostrowska.

Prezenterki "Dzień Dobry TVN" zamarły

Po słowach Małgorzaty Ostrowskiej prezenterki od razu rozpoczęły tłumaczenia. Warto bowiem zauważyć, że w programach na żywo nie ma miejsca na cięcia czy powtórki, dlatego słowo wypowiedziane przez Małgorzatę nie zostało “wypikane”. Zarówno Ewa, jak i Agnieszka podkreśliły, że w tym przypadku nie był to wulgaryzm, a regionalizm. Stanek zaśmiał się, że gwiazda nie zostanie więcej zaproszona.

W dzisiejszym odcinku "Dzień Dobry TVN" poruszono też temat telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży, który w 2022 roku stracił finansowanie rządu. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń: 116 111.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie zdrowia psychicznego, potrzebujesz pomocy lub masz myśli samobójcze, nie wahaj się skorzystać z numerów pomocowych:

– 800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego,

– 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży,

– 116 123 – kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych,

– 22 635 09 54 – telefon zaufania dla osób starszych,

– 800 120 002 – Niebieska Linia, ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie,

– 112 – w razie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ostrowska
Małgorzata Ostrowska, fot. kadr z programu “Dzień Dobry TVN”
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Konferencja prasowa "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Konferencja prasowa "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF