Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Powstanie film o Magdzie Gessler? Media huczą, kto wcieli się w rolę restauratorki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.05.2023 09:42

Powstanie film o Magdzie Gessler? Media huczą, kto wcieli się w rolę restauratorki

Magda Gessler
fot. KAPiF

Magda Gessler od wielu lat króluje w show-biznesie jako znana restauratorka i gwiazda kulinarnych programów. Okazuje się, że niedługo możemy poznać ją także z prywatnej strony.

Burzliwe życie restauratorki to nie tylko świat kulinarny. Jej przeszłość to gotowy scenariusz na film. Taka produkcja może powstać szybciej, niż możemy przypuszczać.

Powstanie film o Magdzie Gessler?

Restauratorka przyciąga uwagę widzów kolorowym wizerunkiem i ognistym temperamentem, który wielokrotnie wyróżnił ją na tle innych gwiazd show-biznesu. Mogłoby się wydawać, że zekranizowanie życia Magdy Gessler to tylko kwestia czasu.

Jak donosi "Super Express" dawne marzenie gwiazdy o własnym filmie niedługo ma się spełnić. Co więcej, produkcja ma już jasną propozycję co do odtwórczyni głównej roli. Na ekranie mamy zobaczyć znaną aktorkę.

"The Voice Kids". Marina Łuczenko-Szczęsna ma zastąpić Dawida Kwiatkowskiego

Kto zagra słynną restauratorkę?

Choć wcielenie się w tak ikoniczną postać polskiego show-biznesu zapewne nie jest łatwym zadaniem, tabloid zdradza, że Magda Gessler chciałaby dać szansę mniej znanym aktorkom. To one miałby ukazać ją w młodszych latach kariery. Kto natomiast wcieliłby się w obecną gwiazdę telewizji? Produkcja chce w tej roli obsadzić Katarzynę Figurę.

Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała — podkreślił informator “Super Expressu”.

Magda Gessler od dawna marzy o opowiedzeniu swojej historii

Jak donosi Super Express, prace nad produkcją rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, a w tworzenie dzieła zaangażowana jest sama Magda Gessler. Gwiazda ma mieć już za sobą rozmowy z producentami, a nawet pierwsze spotkania w kwestii scenariusza.

Z pewnością film o znanej restauratorce przyciągnąłby do kin mnóstwo fanów. Wyzwaniem może okazać się jednak przedstawienie jej płomiennego charakteru przy pomocy kogoś innego. Produkcja zrobi jednak wszystko, by stanąć na wysokości zadania.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler (34).jpg
fot. KAPiF
Magda Gessler (35).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Figura (2).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Figura.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Super Express