Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Pobita Sylwia Wysocka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:24

Pobita Sylwia Wysocka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

Pobita Sylwia Wysocka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"
Piotr Molecki/East News
  • Sylwia Wysocka została pobita i okradziona

  • Gwiazda ma pęknięte kręgi i złamaną nogę

  • Jej stan jest coraz gorszy

Aktorka zapowiedziała, że nie ma zamiaru zostawić swojej krzywdy bez wymiaru sprawiedliwości. Niestety jej stan zdrowia się pogarsza, a sprawa może okazać się jeszcze poważniejsza. Lekarze planują kolejne kroki, by przywrócić jej stan sprawności.

Sylwia Wysocka po pobiciu

Odkąd tygodnik "Rewia" poinformował o krzywdzie, która spotkała Sylwię Wysocką Polacy dopytują o jej stan zdrowia, wysyłając najszczersze pozdrowienia i wyrazy współczucia. Przypomnijmy, że aktorka zaraz po pobiciu została przewieziona do szpitala, gdzie przebywała od końca kwietnia.

Niestety z czasem sprawa nabrała jeszcze większej powagi, gdyż stan zdrowia aktorki nie uległ poprawie, a wręcz przeciwnie. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że przeszła obdukcję i jest cała obolała.

Z uwagi na jej pogorszony stan zdrowia i problemy z poruszaniem się nie ma możliwości spokojnego dotarcia do prokuratury, by złożyć oficjalne zeznania w tej sprawie. Jednak na tym historia z pobiciem aktorki się nie kończy.

Poinformowała tabloid, że lekarze planują wsadzić jej stopę w gips, co tym bardziej może utrudnić sprawę. Jak można przeczytać, jedna z osób z otoczenia aktorki powiedziała "Super Expressowi", że Sylwia Wysocka utrzymuje, iż jej stan jest dramatyczny. 

Przykra sytuacja, jaka spotkała aktorkę sprawiła, że była zmuszona zrezygnować z wielu spraw zawodowych, a z uwagi na to, że czeka ją długa rekonwalescencja, sama nie wie kiedy będzie mogła wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Kariera Sylwii Wysockiej

Sylwia Wysocka to przede wszystkim aktorka, występująca w Polskich filmach i serialach. Telewidzowie bez wątpienia będą kojarzyć ją z takich produkcji jak: "Ojciec Mateusz", "Plebania", "Barwy Szczęścia", "Graczykowie", czy "Przyjaciółki".

Swoją karierę zawodową związała z Warszawą, jednak studia ukończyła na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Początkowo występowała w teatrach: Na Woli, Narodowym, Syrena, oraz Kwadrat.

Poza wyżej przytoczonymi projekcjami Sylwia Wysocka występowała jeszcze w m.in.: "Samo życie", "Klan", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", czy "Blondynce". Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: TVP