Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" zrobiła furorę. Jury nie miało wątpliwości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.08.2022 20:40

Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" zrobiła furorę. Jury nie miało wątpliwości

Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Rozpoczęliśmy 13. edycję "Tańca z Gwiazdami" z wielkim występem pierwszej pary. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli energetyczną sambę. Jurorzy mieli jednak swoje uwagi.

Kolejna odsłona tanecznego show powraca wielkimi krokami na ekrany Polsatu. Za nami już premierowy występ prezenterki programu "Farma". W iście cowboyskim stylu wraz z partnerem rozpoczęła rytmiczną sambą. Po fali oklasków jurorzy ocenili ich występ.

"Taniec z Gwiazdami": pierwszy występ zrobił wrażenie na jurorach

Ilona Krawczyńska w Polsacie prawdziwą furorę zrobiła udziałem w programie "Farma". Prywatnie prezenterka jest wulkanem energii, który w wolnych chwilach nurkuje, czy skacze na bungie. Z tańcem nie miała do tej pory do czynienia, jednak pod czujnym okiem Roberta Rowińskiego rozpoczęła pilny trening.

Przed występem pokazano fragment z sali prób, na której uczestniczka poznawała techniki samby. Duet zdradził, że najważniejszym atutem ich pary jest świetna energia i doskonała komunikacja. Doświadczony tancerz zdradził nawet, że jego partnerka w mgnieniu oka powtarzała każdy krok.

Podczas występu nie brakowało emocji. Jako pierwsi uczestnicy musieli rozgrzać widownię oraz jurorów co nie było łatwe. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński energicznie poruszali się po parkiecie, po czym na koniec upadli w stogu siana szczęśliwi z powodu udanego występu.

Nagrodzeni gromkimi brawami przeszli do jurorów, którzy skomentowali ich występ. Gwiazdorskie grono w większości było zachwycone występem uczestników.

— Genialny początek sezonu, gratulacje — mówił Andrzej Piaseczny.

— Samba jest super na początek programu, samba to wielkie zjednoczenie, potrzeba nam przejścia od cierpienia do radości, od tego jest samba, życzy też wolności — podkreślił Michał Malitowski.

Wśród wypowiedzi jurorów nie zabrakło również lekkiej krytyki. Iwona Pavlović spojrzała na występ pierwszej pary z bardziej technicznej strony.

Było cudownie, ale... bałagan, bałagan, bałagan, musisz zapanować nad swoim ciałem, wykończyć, rękę, dłoń stopę. Ale jak wszystko dobrze wykończy to wróży jej świetlaną przyszłość — podsumowała.

Ostatecznie Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński otrzymali od jurorów 33 punkty (Andrzej Piaseczny - 9, Iwona Pavlović - 8, Michał Malitowski - 8, Andrzej Grabowski - 8). Na widowni prezenterce kibicowała jej siostra, Milena Krawczyńska, która prowadzi z nią media społecznościowe. Wsparcie z pewnością okaże się cenne podczas kolejnych etapów programu.

"Taniec z Gwiazdami": edycja pełna niespodzianek

Organizatorzy zapewnili dla widzów odsłonę pełną emocji. Przez dziesięć tygodni będziemy świadkami najlepszych występów gwiazd, które często po raz pierwszy stawiają kroki na tanecznym parkiecie.

Na scenie "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy m.in.: Natalię Janoszek, Michała Mikołajczaka, Jacka Jelonka, Karolinę Pisarek, Jamalę oraz Krzysztofa Rutkowskiego. Widzowie już powoli wybierają swoich faworytów.

Wesprzeć uczestników można za pomocą SMS-owych głosów, a także przy użyciu aplikacji. Przed nami jeszcze kilka par, które z pewnością pozostaną na długo w pamięci internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].