Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Pierwsza miłość". Polacy od dawna czekali na ten moment, para w końcu powie sobie "tak"! Chwilę później... dojdzie do tragedii
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.08.2023 14:14

"Pierwsza miłość". Polacy od dawna czekali na ten moment, para w końcu powie sobie "tak"! Chwilę później... dojdzie do tragedii

kadry z serialu "Pierwsza miłość"/Polsat
kadry z serialu "Pierwsza miłość"/Polsat

Fanów “Pierwszej miłości” tuż po wakacjach czeka prawdziwa niespodzianka. Polsat ujawnił, że zobaczymy długo wyczekiwany ślub cenionych przez widzów bohaterów. Niestety wkrótce później czeka nas bardzo smutny wątek.

"Pierwsza miłość" powróci po wakacjach

“Pierwsza miłość” to bezapelacyjnie ciesząca się największą popularnością polska telenowela Polsatu. Już od 2004 r. widzowie niezmiennie zasiadają przed telewizorami obserwując perypetie i miłosne wzloty i upadki swoich ulubionych bohaterów.

W związku z trwającą właśnie wakacyjną przerwą w emisji, fani wypatrują przecieków fabularnych dotyczących tego, czego spodziewać będziemy mogli się na jesieni. Wszystko wskazuje na to, że Polsat przygotował dla nich prawdziwą niespodziankę.

Ależ im się powodzi! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na... kolejne wakacje. Miejsce nie jest przypadkowe

Ślub w "Pierwszej miłości"

Tuż po wakacjach “Pierwsza miłość” przywita nas ślubem uwielbianych przez widzów bohaterów. Sakramentalne “tak” powiedzą sobie Celina Płaczkowska (Grażyna Zielińska) i Roman Kłosek (Lech Dyblik).

Polsat opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zobaczyć możemy pannę młodą w pięknej sukni. Towarzyszy jej serialowa synowa, grana przez Magdalenę Górską.

Dramat po ślubie

Niestety, radość widzów wywołana ślubem zakochanej pary zostanie wkrótce przerwana przez dramatyczne wydarzenia, które rozegrają się tuż po nim. Dojdzie bowiem do wstrząsającego wypadku.

Ucierpi w nim niestety świeżo upieczony pan młody. O życie Romana będą walczyć ratownicy. Póki co, nie wiadomo, czy zdołają go uratować. Wszystko wyjaśni się po wakacjach.

Źródło: plejada.pl