Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Pierwsza miłość": Nowy Maciek w serialu. Yan Polovnikov zastąpił Joachima Olko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2023 09:14

"Pierwsza miłość": Nowy Maciek w serialu. Yan Polovnikov zastąpił Joachima Olko

Pierwsza miłość
Kadr z serialu "Pierwsza miłość", prod. ATM Grupa

Premierowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" zaskoczą widzów nie tylko zawiłymi wątkami bohaterów. Będziemy mogli także poznać nowego aktora, który wcieli się w rolę Maćka. Kim jest Yan Polovnikov?

W 3586. odcinku na ekranach pojawił się nowy chłopiec, który został synem Kingi i Adama. Do tej pory w jego roli mogliśmy obserwować Joachima Olko. Teraz zobaczymy, jak z tą postacią poradzi sobie wschodząca gwiazda branży filmowej.

"Pierwsza miłość": widzowie zobaczyli zupełnie nowego Maćka

Serial od prawie 20 lat zaskakuje nagłymi zwrotami akcji w życiu licznych bohaterów. Widzowie wspólnie z nimi przeżywają wzloty i upadki, a także przywiązują się do aktorów, którzy wcielają się w ich ulubieńców.

W 3586. odcinku serialu "Pierwsza miłość" mogli jednak przeżyć niemałe zaskoczenie, gdy na ekranie pojawił się nowy chłopiec. Co więcej, zwracano się do niego imieniem Maciek. Okazuje się, że produkcja postanowiła zmienić aktora, który grał syna Kingi i Adama.

Do tej pory w tę postać wcielał się Joachim Olko. Mogliśmy zobaczyć go jeszcze w 3569. odcinku serialu. Teraz niezapowiedzianie jego miejsce zajął inny chłopiec. Co ciekawe produkcja nie poinformowała o recastingu postaci, chociaż w ostatnim czasie oficjalnie komunikowano o dorosłych dołączających do obsady.

Dlaczego nie ma "Dzień Dobry TVN"? Program został zdjęty z anteny

Kim jest Yan Polovnikov?

Dla młodego chłopca "Pierwsza miłość" nie jest pierwszym zetknięciem się z branżą filmową. Aktor ma na koncie kilka seriali, gdzie pojawił się epizodycznie m.in.: "Dom po dwoma orłami" oraz "Dzielnica strachu".

W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć również film z jego udziałem, "Miłość jest blisko". Na planie miał szansę przypatrywać się doświadczonym gwiazdom takim jak m.in.: Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź oraz Grzegorz Małecki.

Yan Polovnikov oprócz talentu aktorskiego może pochwalić się również umiejętnościami wokalnymi. Chłopiec należy do dziecięcego chóru Opery Wrocławskiej. Teraz swoich sił próbuje w serialu "Pierwsza miłość".

To nie jedyne zmiany w "Pierwszej miłości"

Niedawno widzowie Polsatu musieli pożegnać również inna dziecięcą gwiazdę. Łucja Kawczak przez 10 lat wcielała się w córkę Marii Domańskiej, Julkę. Wraz z nowym sezonem jej miejsce nieoczekiwanie zajęła Dąbrówka Kruk.

Również i tym razem produkcja zachowała przyczyny takiej zamiany w tajemnicy. Co więcej, dla nowej Julki angaż w serialu to dopiero debiut aktorski. Czas pokaże, jak dziecięce gwiazdy poradzą sobie z dobrze znanymi postaciami.

Zobacz zdjęcia:

Pierwsza miłość (4).jpg
Kadr z serialu “pierwsza milość”, prod. Polsat
Pierwsza miłość (5).jpg
Kadr z serialu “pierwsza milość”, prod. Polsat
Pierwsza miłość (7).jpg
Kadr z serialu “pierwsza milość”, prod. Polsat