Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Pierwsza miłość": Dorota zginie? Jeden z czarnych charakterów przyzna się do morderstwa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.04.2023 09:18

"Pierwsza miłość": Dorota zginie? Jeden z czarnych charakterów przyzna się do morderstwa

Pierwsza miłość
Kadr z serialu "Pierwsza miłość", prod. ATM Grupa

Widzowie serialu "Pierwsza miłość" będą świadkami prawdziwej zbrodni, której ofiarą zostanie Dorota (Magdalena Wróbel)? Rozpocznie się walka z czasem, by odnaleźć kobietę, która przepadnie jak kamień w wodę. Do zbrodni przyzna się niepodziewanie jedna z bohaterek.

Nadchodzące odcinki produkcji będą owocowały w pełne napięcia sytuacje, gdy Artur (Łukasz Płoszajski) dowie się o zaginięciu ukochanej. Kolejne wskazówki naprowadzą go na prawdziwą zbrodnię. Tylko czy uda się odnaleźć Dorotę na czas?

"Pierwsza miłość": ziszczą się wszelkie koszmary Artura

Po wyjeździe do Warszawy Dorota utraci kontakt z Arturem, co zaniepokoi mężczyznę. Nie będzie on jednak wiedział, że kobieta zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Po kilku dniach strachu Artur sam postanowi wybrać się do stolicy w poszukiwaniu ukochanej.

Rozmowy z szefem kobiety nie będą jednak satysfakcjonujące, dlatego sprawa zostanie zgłoszona na policję. Po przejrzeniu monitoringu na jaw wyjdzie zbrodnia, której dopuściła się Nela (Paulina Holtz). Przyparta do muru przyzna się do wszystkiego.

Joanna Racewicz wspomina męża w rocznicę katastrofy. "Miał wrócić na kolację"

Nela przyzna się do makabrycznej zbrodnii

Jak się okaże kobieta w przypływie złości i zazdrości zrobi krzywdę pracownicy jej męża. Po ujawnieniu nagrań z monitoringu policja aresztuje podejrzaną, która podczas przesłuchania przyzna się do zabicia Doroty oraz ukrycia jej zwłok.

Prawda może być jednak bardziej skomplikowana, a Artur na własną rękę będzie chciał poznać szczegóły dramatycznego wydarzenia. Rozpocznie się niebezpieczna walka z czasem o życie bohaterki.

Wyścig z czasem o życie kobiety

Hubert (Rafał Szałajko) podczas przesłuchania Neli dowie się, gdzie kobieta miała ukryć zwłoki ofiary. Natychmiastowo rozpoczną się poszukiwania Doroty. Załamany Artur będzie jednak przygotowywał się na najgorsze.

W 3607. odcinku porozmawia z Tosią i obieca jej, że nigdy nie zapomni swojej mamy. Nie wiadomo jednak czy uda się odnaleźć kobietę na czas. Dramatyczne losy bohaterów serialu "Pierwsza miłość" możemy zobaczyć już w piątek, 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Polsacie.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: SE