Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Pierwsza miłość": Anna Ilczuk odejdzie z serialu? Emilka spakuje się z myślą o opuszczeniu Polski
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2023 13:34

"Pierwsza miłość": Anna Ilczuk odejdzie z serialu? Emilka spakuje się z myślą o opuszczeniu Polski

Pierwsza miłość
Kadr z serialu "Pierwsza miłość", prod. Polsat

Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" przygotowali dla widzów odcinek pełen zwrotów akcji. Gdy jedna z bohaterek będzie już gotowa do dalekiej podróży, na jej drodze stanie niespodziewana przeszkoda. To dopiero początek kłopotów?

Ostatni okres był szalenie ciężki dla Emilki (Anna Ilczuk), która nie dość, że pożegnała tragicznie zmarłego męża, to dowiedziała się jeszcze o jego romansie. Kobieta podejmie ważną decyzję o wyjeździe, jednak nic nie pójdzie po jej myśli.

"Pierwsza miłość": Emilka chce opuścić Polskę

Po ostatnich wydarzeniach życie Emilki mocno się skomplikowało. Na początku musiała poradzić sobie ze śmiercią męża, który tragicznie zginął w pożarze budynku. Podczas pogrzebu wdowa nie mogła liczyć na spokojne przeżycie żałoby.

Spotkanie z byłą kochanką Marcina (Przemysław Cypryański) zupełnie ją dobiło. Okazało się, że Alicja (Magdalena Szczepanek) spodziewa się dziecka zmarłego mężczyzny. Wiadomości były zbyt dużym ciężarem dla Emilki, która postanowiła wyjechać z Polski.

W 3588. odcinku "Pierwszej miłości" zobaczymy ją już spakowaną i gotową do wylotu do Australii. Na drodze spotka jednak pewne komplikacje.

"Pierwsza miłość", "Klan": Kim był Warszosław Kmita? Aktor odszedł po nagłej chorobie

Nagła wiadomość pokrzyżuje jej plany

Emilka będzie już w trakcie pożegnań z bliskimi, gdy dotrze do niej niespodziewana wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia Alicji. Wdowa nie będzie mogła zostawić ciężarnej kobiety bez opieki i postanowi zrezygnować z podróży.

Mimo kłamstw męża weźmie na siebie odpowiedzialność za los jego byłej kochanki i jej nienarodzonego dziecka. Wsparcia w nowych wyzwaniach poszuka u byłego męża, Bartka (Rafał Kwietniewski).

Duet już od pewnego czasu czuł, że ich dawne uczucia zaczynają powracać do nich ze zdwojoną siłą. To jednak niejedyne nowości, z jakimi będzie musiała zmierzyć się Emilka.

Szykują się kolejne konflikty w serialu "Pierwsza miłość"?

We Wrocławiu nieoczekiwanie pojawi się również matka zmarłego strażaka (Renata Pałys). Seniorka nie będzie jednak wyrozumiała dla Emilki, a między kobietami dojdzie do nieprzyjemnej dyskusji.

Kolejne kłopoty czekają zaraz za rogiem, choć wdowa ma już wystarczająco dużo problemów na karku. Czy w duecie z Bartkiem rozwiąże wszystkie pojawiające się wyzwania?

Emisja odcinka 3588. już w poniedziałek, 27 marca, o godzinie 18:00 w Polsacie.

Zobacz zdjęcia:

Anna Ilczuk (5).jpg
fot. KAPiF
Anna Ilczuk (3).jpg
fot. KAPiF
Anna Ilczuk (4).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Super Express