Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Paulina Krupińska oskarżona o romans. Uwagę zwróciła jej zażyłość z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.03.2023 08:03

Paulina Krupińska oskarżona o romans. Uwagę zwróciła jej zażyłość z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska
KAPiF

Paulina Krupińska odpowiedziała na zarzuty jednego z internautów, który zasugerował, że gwiazda “Dzień dobry TVN” ma romans z Mateuszem Hładkim. Do dyskusji włączył się sam prezenter, a nawet mąż dziennikarki. 

Choć hejterskie komentarze zazwyczaj ignorowane są przez Paulinę Krupińską, tym razem zdecydowała się na reakcję. Ta dostarczyła sporo śmiechu zarówno koledze z zespołu programu, jak i ukochanemu gwiazdy. 

Paulina Krupińska w ogniu zarzutów

Paulina Krupińska swoją wielką karierę rozpoczynała jako modelka. Wygrana w konkursie Miss Polonia 2012 otworzyła jej drzwi do telewizji. Dziś gwiazda znana jest przede wszystkim jako gospodyni “Dzień dobry TVN”. 

Oprócz tego, prezenterka wzięła też udział w kolejnej edycji programu “Azja Express”. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie zachęca do obejrzenia następnego odcinka show. Nieoczekiwanie w sekcji komentarzy pojawił się jednak wpis zupełnie niezwiązany z tematem

Jeden z internautów postanowił bowiem zarzucić Paulinie Krupińskiej nadmierną zażyłość z kolegami z pracy. Uderzył zwłaszcza w Mateusza Hładkiego, który - w jego przekonaniu - ma niewątpliwy romans z byłą modelką

Jak on ją musi kochać. Maciej Kurzajewski tak publicznie zwrócił się do Kasi Cichopek

Paulina Krupińska odpowiada i wywołuje do tablicy

- Paulina, jak ty się kleisz do tych wszystkich chłopów, dziwne do kobiet tak się nie przytulasz. Romans z Hładkim to widać, nawet się nie kryjecie w studio. Nie dziwię się, że mąż ma nerwicę - czytamy w oburzającym komentarzu, który pojawił się pod postem Pauliny Krupińskiej. 

Sama zainteresowana szybko odpowiedziała na zaczepkę - co więcej - wywołała do tablicy również Mateusza Hładkiego. - Mateusz, nie wiem, co Ty na to. Czy my się dzisiaj przytulaliśmy? Jeśli nie, to bardzo żałuję. Od następnego razu to już będzie tradycja. A mój mąż nie ma nerwicy od paru lat, wiec nie udała się ta złośliwość - zauważyła sprytnie gwiazda. 

Mateusz Hładki i Sebastian Karpiel-Bułecka zabierają głos

- Paulina, myślałem, że tego nie widać! Musimy się bardziej pilnować! - skomentował ironicznie Mateusz Hładki, co zdaje się być jednoznacznym dowodem na to, że parę prezenterów łączy przyjaźń i podobne poczucie humoru. 

Sytuacja rozbawiła też męża Pauliny Krupińskiej, który zdecydował się na krótką acz treściwą odpowiedź. - Buhahahahah - przeczytać możemy w jakże wymownym komentarzu lidera Zakopower. 

Zobacz zdjęcia: 

Paulina Krupińska.jpg
fot. KAPiF
Paulina Krupińska2.jpg
fot. KAPiF
Mateusz Hładki.jpg
fot. KAPiF
Mateusz Hładki2.jpg
fot. KAPiF