Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Paulina Krupińska oceniła pracę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.02.2023 20:50

Paulina Krupińska oceniła pracę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

małgorzata rozenek
Fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek została prowadzącą "Dzień dobry TVN" tuż po wakacjach 2022 roku. Jak po kilku miesiącach pracy w śniadaniówce ocenia jej postępy koleżanka z pracy, Paulina Krupińska? Ona sama została współprowadzącą w tym programie od niemal trzech lat.

Krupińska w 2013 roku prowadziła własny cykl w formacie TVP "Pytanie na śniadanie". Później przeniosła się do TVN, gdzie pracowała przy licznych programach rozrywkowych. Od marca 2020 roku jest współprowadzącą "DDTVN".

Małgorzata Rozenek od pół roku pracuje w "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska ocenia jej postępy

W lutym mija sześć miesięcy, odkąd Rozenek rozpoczęła pracę w śniadaniowym programie TVN. Sama nie ukrywała na początku tego etapu swojej kariery, że jest to spełnienie jej marzeń. W wielu wywiadach podkreślała, jak bardzo pracuje nad sobą, by rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie.

Kilka miesięcy temu portal Jastrząb Post spytał Paulinę Krupińską o ocenę pracy jej początkującej koleżanki. Wtedy pracująca w "Dzień dobry TVN" od 2020 roku dziennikarka zauważyła jeden problem, który ma Małgorzata.

Mnie jedyne czego brakuje, bo gdzieś tam Gosię prywatnie mijam, to luzu. Chociaż jest bardzo dobrze do tego przygotowana, ale ten luz przyjdzie z czasem – wyznała wtedy w wywiadzie Krupińska.

Jak Paulina Krupińska ocenia postępy Małgorzaty Rozenek?

"Ja sama wiem, że na początku byłam również bardzo spięta i chyba zajęło mi to dwa miesiące, żeby poczuć się tam jak u siebie w domu. Wiem, że Gosi to również przyjdzie z czasem. Mam nadzieję, że szybciej niż mi" powiedziała kilka miesięcy temu Krupińska. Co teraz sądzi o postępach Rozenek?

Krupińska przyznała, że w ostatnim czasie nie miała czasu oglądać tych odcinków formatu, w których sama się nie pojawia. Miała okazję jednak obserwować pracę Małgorzaty przed nowym rokiem.

Wydaje mi się, że Gosia radzi sobie coraz lepiej. Już się na pewno lepiej się czuje w naszym studiu. To jest miejsce jej pracy, więc jak już przychodzi, to zna się z ekipą. Z każdym odcinkiem jest jej coraz łatwiej – podkreśliła Paulina.

A jak wy oceniacie postępy Małgorzaty?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrząb Post