Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Pan Artur nie wystąpi w finale "1 z 10"? Nagle pojawił się wpis TVP. Emocje sięgnęły zenitu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.11.2023 18:17

Pan Artur nie wystąpi w finale "1 z 10"? Nagle pojawił się wpis TVP. Emocje sięgnęły zenitu

1 z 10
Czy Artur pojawi się w finale "1 z 10"?, fot. facebook.com/jedenzdziesieciu

Program „1 z 10” nigdy wcześniej nie budził takich emocji. Wszystko dzięki brawurowej wygranej Artura Baranowskiego w ostatnim odcinku. Dziś finał formatu, tymczasem doniesienia mówią, że mężczyzna nie zjawił się w studiu. Dopiero teraz pojawił się nowy wpis TVP.

Artur Baranowski w "1 z 10"

Nowe odcinki programu „Jeden z dziesięciu” zobaczymy dopiero wiosną w TVP. Od przyszłego tygodnia stacja będzie pokazywała tylko powtórki. Tym więcej emocji budzi dzisiejszy finał formatu. Emisja Wielkiego Finału 140. edycji programu „1 z 10” o godzinie 18:55

Po niedawnym zwycięstwie Artura Baranowskiego Polacy rzucili się do telewizorów, jednak kilka godzin temu wszystkich sparaliżowały nieoficjalne doniesienia, że mężczyzna nie pojawił się na nagraniu. Portal Onet informował nieoficjalnie, że powodem miała być awaria samochodu, którym jechał na nagranie.

Co wydarzyło się w teleturnieju i jak zareagowała produkcja teleturnieju? Poniżej szczegóły 

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Ile punktów zdobył Artur Baranowski w "1 z 10"?

Artur Baranowski, ekonomista z wielkopolskich Śliwnik, w ostatnim odcinku programu odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania, jakie zadawał Sznuk. Nie dał przy tym szansy żadnemu z konkurentów. Jego błyskawiczne reakcje i poprawne odpowiedzi dały mu 803 punkty, a prowadzący z dumą ogłosił rekord teleturnieju TVP.

Następnie zwycięzca odcinka miał wystąpić w Wielkim Finale 140. serii formatu. Fani bardzo niepokoją się stanem mężczyzny. Reakcja TVP, a raczej jej całkowity brak, zadziwia i bulwersuje wszystkich. Nowy wpis w oficjalnych mediach społecznościowych pojawił się dopiero teraz i wywołał skrajnie negatywne emocje. Publikujemy go poniżej.

Czy Artur Baranowski wystąpi w finale "1 z 10"? Reakcja TVP

Jak wiele innych redakcji, próbowaliśmy skontaktować się z twórcami programu, by uzyskać odpowiedź, czy pan Artur pojawi się w finale „1 z 10”. Okazało się to niemożliwe. Widzowie siedzą jak na szpilkach, więc kiedy pojawił się nowy post stacji, wybuchła awantura. Wpis bowiem zupełnie niczego nie wyjaśnia ani nie gasi lęków fanów.

Przypominamy, że dzisiaj o godz. 18:55 zostanie wyemitowany Wielki Finał 140. edycji i nie może was zabraknąć! – to jedyne, co napisało na profilu programu na Facebooku.

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy.

  • Żenada ten brak info na temat plotek o panu Arturze.
  • Z szacunku dla rekordzisty powinniście przełożyć nagranie Wielkiego Finału.
  • Bez Artura robię bojkot i nie oglądam.
  • Nie nie nie! Tylko z Panem Arturem!
  • To jakiś żart z wykluczeniem najlepszego w historii zawodnika. Boicie się czegoś? Serio? Wstyd – grzmią widzowie.

A co wy sądzicie o całej sytuacji?

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się