Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Odmieniona Zawadzka wraca do gry! Z Ibiszem u boku poprowadzi Sylwestra Polsatu 2023
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.12.2023 16:00

Odmieniona Zawadzka wraca do gry! Z Ibiszem u boku poprowadzi Sylwestra Polsatu 2023

Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. KAPiF/instagram.com/marcelina_zawadzka/

Sylwester 2023 w Polsacie to nie tylko spore grono muzycznych gwiazd, ale także dobrze znani prezenterzy stacji telewizyjnej. Za prowadzenie wydarzenia będzie odpowiadać m.in.: Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz. Duet już olśnił internautów w mediach społecznościowych. 

Marcelina Zawadzka ma za sobą dobry rok

Gwiazda jest doskonale znana widzom Polsatu jako prowadząca popularnego reality show "Farma". Była także jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami". Od lat występuje w show-biznesie, jednak miniony rok zalicza się do szczęśliwych z powodu osobistych sukcesów.

Marcelina Zawadzka na początku sierpnia pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn z ukochanym, Maxem Gloecknerem. Słynne "tak" padło podczas jednej z ich zagranicznych podróży. Zakochani ostatnio mieli okazję pokazać się na ściance podczas premiery filmu "Akademia Pana Kleksa". Miłość w ich związku kwitnie, a teraz gwiazda Polsatu ma szansę zakończyć rok w równie szampańskim nastroju.

W mediach społecznościowych pokazała efekty sesji u boku Krzysztofa Ibisza. Duet będzie zabawiał widzów Polsatu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023.

Zakochane pary na premierze "Akademii Pana Kleksa". Friz z Wersow, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, Marcelina Zawadzka z narzeczonym Marcelina Zawadzka miała wypadek. Polało się mnóstwo krwi. Ma pokiereszowaną twarz

Marcelina Zawadzka jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów

Polsat od wielu tygodni przygotowuje niezapomniany koncert z plejadą znanych gwiazd. Nie ma łatwego zadania, ponieważ konkurencyjna stacja, TVP, również organizuje w tym dniu wydarzenie pełne artystów. Widzowie muszą wybrać, z kim spędzą Sylwestra 2023.

Jednym z argumentów "za" koncertem w parku Śląskim może być gwiazdorskie grono prowadzących, którzy wraz z widzami będą odliczać do nowego, 2024 roku. Pomiędzy wystąpieniami m.in.: Dody, Dawida Kwiatkowskiego czy Smolastego zobaczymy Marcelinę Zawadzką, Krzysztofa Ibisza, Adama Zdrójkowskiego oraz Agnieszkę Kołodziejską.

Duet prowadzących pokazał się internautom na kilka godzin przed rozpoczęciem koncertu. Z noworocznymi życzeniami zapraszali widzów do Polsatu. Trudno odwrócić wzrok od pięknej prezenterki.

Już za chwilę Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Podsumujemy 2023 rok i wejdziemy z przytupem i uśmiechem, szerszym niż ma Krzysztof, w ten nowy jakże dający nadzieję i radość 2024.Ogromnie wierzymy, że będziecie właśnie z nami podczas tej wyjątkowej nocy. Doświadczycie z nami niezapomnianych wrażeń i spędzicie wyjątkowe chwile - zapowiadała w poście.

Sylwester 2023 w Polsacie. Marcelina Zawadzka z Krzysztofem Ibiszem zapraszają na koncert

Choć Krzysztof Ibisz stał się już swego rodzaju ikoną telewizji, a o jego "wiecznie młodej urodzie" chodzą już legendy, to w duecie z Marceliną Zawadzką jeszcze bardziej nie miał problemu w przyciągnięciu uwagi internautów. Prezenterka wyglądała nieskazitelnie w błyszczącej kreacji i pofalowanych włosach w stylu hollywoodzkiej gwiazdy. Dopasowana sukienka jeszcze bardziej podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

Taki duet z pewnością przyciągnie uwagę widzów, nie tylko Polsatu. Po krótkiej nieobecności przed kamerami Marcelina Zawadzka ma szansę ponownie pokazać, że doskonale czuje się w roli prowadzącej. Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 rusza już o 19:55 w Polsacie. Internauci nie mogą się doczekać.

  • WOW! Panie Krzysztofie gratuluję. Tak pięknej dziewczyny chyba jeszcze przy Panu nie było.
  • Ale pięknie wyglądacie! Już nie mogę się doczekać!
  • Marcelina wyglądasz ślicznie. Ta sukienka super Ci pasuje.
  • Cóż to byłby za Sylwester bez Pani!
  • Cudowni!

To się nazywa powrót na salony!

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. instagram.com/marcelina_zawadzka/
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2023, fot. KAPiF